Меню & пошук

Чому в Японії роздають будинки безкоштовно або продають за низькими цінами

Чому в Японії роздають будинки безкоштовно або продають за низькими цінами

А ще дають субсидії на ремонт і відновлення


[ads-pc-2]

В Японії запустили програму зменшення кількості закинутих будинків, в рамках якої житло роздають безкоштовно або продають за низькими цінами, пише Fast Company.

Також держава надає субсидії для відновлення будинків.

За інформацією The Japan Times, по всій Японії налічується близько 8 мільйонів закинутих будинків. Деякі з них можна знайти на сайтах, які називають Akiya Banks − банки закинутих будинків, проте єдиної бази для них не створили.

Причин для такої великої кількості залишених будинків є кілька. Одна з них − зменшення кількості населення. За даними Світового Банку, кількість населення в Японії зменшилася на 0.2% лише у 2017 році. А за даними уряду, восени 2018 року вперше зафіксували, що людей віком за 70 років у країні 20%.

Як пише The Guardian, багато будинків не купують через те, що пов’язують їх із самотньою смертю, вбивством або суїцидом, скоєними у ньому раніше. Також будівлі знецінюються через старіння матеріалів, які використовували у часи, коли потрібно було задовольнити запит на житло після Другої світової війни.

Зараз отримати будинок за низькою ціною або навіть безкоштовно можуть лише люди, які постійно проживають в Японії та мають відповідну візу.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: