Меню & пошук

Чому в Японії роздають будинки безкоштовно або продають за низькими цінами

Чому в Японії роздають будинки безкоштовно або продають за низькими цінами

А ще дають субсидії на ремонт і відновлення


В Японії запустили програму зменшення кількості закинутих будинків, в рамках якої ці житло роздають безкоштовно або продають за низькими цінами, пише Fast Company.

Також держава надає субсидії для відновлення будинків.

За інформацією The Japan Times, по всій Японії налічується близько 8 мільйонів закинутих будинків. Деякі з них можна знайти на сайтах, які називають Akiya Banks − банки закинутих будинків, проте єдиної бази для них не створили.

Причин для такої великої кількості залишених будинків є кілька. Одна з них − зменшення кількості населення. За даними Світового Банку, кількість населення в Японії зменшилася на 0.2% лише у 2017 році. А за даними уряду, восени 2018 року вперше зафіксували, що людей віком за 70 років у країні 20%.

Як пише The Guardian, багато будинків не купують через те, що пов’язують їх із самотньою смертю, вбивством або суїцидом, скоєними у ньому раніше. Також будівлі знецінюються через старіння матеріалів, які використовували у часи, коли потрібно було задовольнити запит на житло після Другої світової війни.

Зараз отримати будинок за низькою ціною або навіть безкоштовно можуть лише люди, які постійно проживають в Японії та мають відповідну візу.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: