Меню & пошук

Британську премію за найгірший опис сексу в літературі отримали одразу два письменники

Британську премію за найгірший опис сексу в літературі отримали одразу два письменники

Це вперше за всю історію антипремії


[ads-pc-2]

Після годин суперечок журі не змогли обрати з двох фіналістів, тому премію Bad Sex in Fiction Award уперше отримали одразу два письменники: француз Дідьє Декуен і британець Джон Харві. Цьогорічними номінантами також стали Елізабет Гілберт, Мері Костело, Домінік Сміт.

Лауреат Гонкурівської премії 1977 Дідьє Декуен отримав нагороду за такий опис з роману про Японію XII століття «Серед садів і тихих заплав» (Le bureau des jardins et des etangs): «Кацуро застогнав, коли під матеріалом його кімоно сформувалася опуклість — опуклість, яку Міюкі схопила, розминала, масажувала, стискала й розчавлювала. Після ласок член і яєчка Кацуро перетворилися в єдиний пагорб, що розкинувся під її долонею. Міюкі відчувала, ніби вона маніпулює маленькою мавпочкою, що згорнула свої лапки».

Автор детективних романів Джон Харві – за роман «Мир» (Pax): «Вона вся горіла, і жар був у ньому. Він подивився на її досконалу чорну звивистість. Її очі були голодними. Як і його власні, вони горіли вогнем і бажанням. Більш ніж спекотні, більш ніж тропічні: вони удвох наближалися до екватора. Вони обнялися так, ніби цим насильницьким утриманням вони могли зварити один одного».

Премію Bad Sex Awards літературний журнал Literary Review вручає з 1993 року. У різний час її лауреатами ставали Джонатан Літтелл, Крістофер Боллен, Джеймс Фрей й інші. За 26 років існування нагороди її отримали лише 3 жінки.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: