Меню & пошук

Британська пивоварня почала встановлювати паби для їжаків

Британська пивоварня почала встановлювати паби для їжаків

За останні 20 років популяція їжаків скоротилися вдвічі у сільських районах і на третину в міських.


[ads-pc-2]

Британська пивоварня Camden Town почала випускати мініпаби для їжаків. Проєкт розробили й реалізували разом з Британським товариством із захисту їжаків. Невеликі коробки повинні допомогти зберегти цих тварин у країні.

Пивоварня вирішила підвищити обізнаність про тяжке становище їжаків у зимовій сплячці з запуском свого нового продукту — Hells in Hibernation Lager. Частина коштів з продажу підуть на допомогу тваринам.  

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Camden Town Brewery (@camdentownbrewery)

Також компанія продає паби для їжаків Hibernation Arms на своєму сайті за 50 фунтів. Такі будиночки можна встановити в себе в саду. Там тварини зможуть перезимувати. 

Через зміну клімату їжаки у Великобританії не можуть дістати собі достатньо їжі влітку й восени, щоб спокійно піти в сплячку взимку. Крім того, з розвитком міст вони поступово втрачають безпечні місця для проживання.

«За останні 20 років популяція їжаків скоротилися вдвічі в сільських районах і на третину в міських, тому їм потрібна вся допомога, яку вони можуть отримати. Ми дуже вдячні, що пивоварня Camden Town підтримує їжаків», — сказав  Фей Васс, виконавчий директор Британського товариства із захисту їжаків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: