Меню & пошук

Блогери з Youtube-каналу How Ridiculous скинули iPhone, Samsung і Nokia з вертольоту, щоб перевірити, який з них «виживе»

Блогери з Youtube-каналу How Ridiculous скинули iPhone, Samsung і Nokia з вертольоту, щоб перевірити, який з них «виживе»

Телефони скидали кілька разів з різної висоти.


[ads-pc-2]

Блогери з австралійського Youtube-каналу про спорт і трюки How Ridiculous провели експеримент. Вони скинули з вертольоту iPhone 11, Samsung S10 і Nokia 3310, щоб перевірити, який з них працюватиме після падіння − пише Mirror.

Спершу блогери піднялися на висоту 50 метрів і скинули іграшкового тиранозавра, щоб перевірити умови експерименту. Іграшка залишилася цілою після падіння.

Опісля з цієї ж висоти скинули Nokia 3310. Телефон розпався на частини, але запрацював, коли його зібрали. Експеримент повторювали на висоті 76, 152, 228 та 304 метрів.

У фіналі з висоти 304 метрів, окрім Nokia 3310, скинули ще iPhone 11 і Samsung S10, на яких були захисні чохли. Усі пристрої «вижили». Nokia не розпався на частини, iPhone і Samsung теж залишилися в робочому стані після падіння.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: