Меню & пошук

Apple каже, що iPhone стане незамінним після кліматичного апокаліпсису

Apple каже, що iPhone стане незамінним після кліматичного апокаліпсису

Як топові компанії збираються заробляти на проблемах глобального потепління


[ads-pc-2]

Компанія Apple каже, що їхня продукція стане незамінною в часи, коли людство буде переживати серйозні наслідки глобального потепління. Наприклад, iPhone можна буде використовувати як ліхтар або подавати ним сигнал тривоги, пише Mashable.

Неприбуткова організація CDP, що допомагає бізнесам оптимізувати їхній вплив на довкілля, провела опитування 7 000 великих компаній про ризики і можливості, які вони очікують внаслідок проблем глобального потепління.

Виявилося, що деякі компанії збираються заробити ще більше та збільшити лояльність до бренду в часи частих стихійних лих.

Як пише Bloomberg, більша кількість природних катаклізмів зробить iPhone ще більш незамінними для людей.

«Коли люди почнуть переживати серйозні природні лиха ще частіше, ми очікуємо збільшення потреба в конфіденційності та підготовленості у сфері безпеки користувача та його близьких. Мобільні пристрої можуть слугувати ліхтарями або сиренами; вони можуть надати інструктаж з першої допомоги; можуть використовуватись як радіо та заряджатися через батареї для автомобілів», − пише Apple у відповідь CDP.

Також вигоду від кліматичних проблем очікує Google. У компанії відповіли, що стихійні лиха можуть збільшити необхідність в інструменті Google Earth Engine і збільшити рівень лояльності до бренду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: