Меню & пошук

Always прибере «жіночий» символ з упаковок прокладок через скаргу трансгендера

Always прибере «жіночий» символ з упаковок прокладок через скаргу трансгендера

Усе тому, що прокладками користують не тільки люди, які ідентифікують себе жінками


[ads-pc-2]

Procter & Gamble, виробник прокладок Always, зобов’язався прибрати символ дзеркало Венери, яким позначають жіночу стать. Бренд зробив це у відповідь на скаргу трансгендерного активіста про те, що прокладками користуються не лише люди, які ідентифікують себе жінками – пише Metro.

Трансгендерний активіст Бен Сондерс звернувся до компанії й попросив прибрати з упаковки прокладок «жіночий» символ, бо у такий спосіб бренд не враховує потреби трансгендерних і небінарних людей, які користуються прокладками. Procter & Gamble погодилися з цим зауваженням і пообіцяли припинити використовувати дзеркало Венери на упаковках з початку 2020 року, щоб стати більш гендерно інклюзивними.

«Ми поважаємо різноманіття й інклюзивність, тому поговоривши з багатьма людьми різних гендерів і віку, ми зрозуміли, що не всі, хто має менструацію, ідентифікують себе жінками. Аби впевнитися, що всі, хто мають місячні, почуватимуться комфортно з нашим продуктом, ми оновимо дизайн упаковок прокладок», – ідеться у заяві Procter & Gamble.

Проте не всі користувачі погодилися з таким рішенням. Зокрема, активістка Джулі Біндер з Великої Британії вважає, що прибрати жіночий символ з прокладок – це однаково, що «заперечувати існування жінок». Деякі жінки також вважають, що символ має залишитися на упаковці, бо він вказує лише біологічну стать, а не на гендерну ідентичність.

«Жінок буквально стирають з гігієнічних засобів. Чи є місце, де нам дозволяють бути видимими? Always, я завжди купую ваш продукт, починаючи з 10 років. Припиніть стирати з упаковки людей, які використовують ваш продукт», – написала користувачка у Twitter.

Фото: Twitter, @aitch_ell

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: