Меню & пошук

Актори фільму «Зараза» записали відео про коронавірус

Актори фільму «Зараза» записали відео про коронавірус

Метт Деймон, Кейт Вінслет, Лоренс Фішберн та інші.


[ads-pc-2]

Актори фільму «Зараза», знятого Стівеном Содербергом у 2011 році, розповіли, що вони знають про коронавірус. Метт Деймон, Лоуренс Фішберн, Кейт Уінслет, Дженніфер Ель і Маріон Котійяр записали відео про Covid-19, які опублікували на YouTube-каналі Columbia Public Health.

Метт Деймон розповів про важливість соціального дистанціювання. За сюжетом фільму, його герой мав імунітет і міг вільно перебувати серед інфікованих. Актор підкреслює, що це кіно, а в реальному житті в нього немає якогось особливого імунітету, як, ймовірно, його немає й у будь-кого, навіть у молоді.

За його словами, немає інформації, як довго триватиме пандемія, проте соціальне дистанціювання може істотно поліпшити ситуацію. Згідно з офіційними рекомендаціями, варто сидіти вдома, не збиратися компаніями, а в громадських місцях дотримуватися дистанції приблизно в два метри, тому що люди можуть не знати, що заразилися коронавірусом. Їхня хвороба може протікати в дуже легкій формі, але вона буде дуже небезпечною для інших.

«Тому ви можете буквально врятувати чиєсь життя, просто перебуваючи подалі одне від одного. Ви можете сидіти на дивані або дивитися телевізор і в той же час рятувати життя», − сказав актор.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: