Можна сміливо сказати, що вся індустрія туризму підлаштовується під ці зміни. Залишається все менше відмовок, щоб не подорожувати. І згодом для сучасної людини офісом стає весь світ.
Таїланд – популярний напрямок для такого формату. Місто Чіангмай я б назвала тайською версією Сан-Франциско. Це мекка Digital Nomad (з англ. – цифрові кочівники). По-перше, тут ідеальний для роботи клімат. По-друге, місто дуже компактне і насичене цікавими пам’ятками, храмами, стріт-маркетами і крамницями з усіляким колоритом. По-третє, тут безмежна кількість хіпстерських кав’ярень і кафе, де смачною, недорого, стильний інтер’єр, хороша музика і не виникає відчуття провини, коли сидиш за компом цілий день. Саме тут зі мною стався екстремальний кавовий досвід – пекуча гостра кава з перцем чілі, активованим вугіллям, маракуєю і томатним соком у кав’ярні Graph.
Різниця в часі з Україною – 5 годин, ти починаєш працювати тільки з обіду. Тож зранку можна встигнути нагулятися містом, а ввечері встигнути на нічні стріт-маркети. Там можна скуштувати тайських страв по 30-50 гривень за велику порцію каррі чи нудлів з креветками. Цікаво помічати, як зростає продуктивність роботи, коли по завершенню на тебе чекає купа пригод.