Меню & пошук
Новий магазин Pufetto: тут можна побачити майбутній диван у доповненій реальності
21 Червня, 2019
Автор: Inspired special

16 червня український бренд м’яких меблів Pufetto відкрив новий магазин у ТЦ Lavina Mall. Його особливість полягає у використанні технологій доповненої реальності, які дозволяють одразу побачити кінцевий результат обраного виробу.

Клієнти нового магазину можуть вибрати тканину для оббивки свого дивана зі ста варіантів. Крім того, у Pufetto додали можливість змінювати ширину, глибину та ніжки меблів.

За словами власників, клієнти меблевих магазинів не завжди розуміють, яким буде виріб з урахуванням усіх змін. Ще важче зрозуміти, як він виглядатиме у квартирі.

Саме тому усі магазини Pufetto мають:

  • інтерактивні тачскріни, за допомогою яких клієнт одразу отримує кінцевий вигляд продукту з урахуванням побажань та змін;
  • можливість показати клієнту виріб у доповненій реальності. Якість 3D-моделей дозволяє роздивитися навіть тканину продукту;
  • додаток доповненої реальності, в якому клієнт може побачити, як виглядатимуть меблі у його квартирі;
  • можливість швидко розрахувати точну ціну за товар із врахуванням усіх змін.

Також будь-яку тканину можна спробувати на дотик: у магазині представлені реальні продукти та великі лоскути всіх доступних тканин.

Pufetto – омніканальний бренд м’яких меблів, заснований у 2013 році. Наразі працює на ринках України та Німеччини. Усі магазини Pufetto використовують новітні технології, щоб полегшити традиційний процес вибору м’яких меблів.

МАТЕРІАЛ ПІДГОТОВЛЕНО ЗА ПІДТРИМКИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: