Меню & пошук

У Канаді, аби відбити бажання купувати пакети, магазин друкує на них глузливі написи

У Канаді, аби відбити бажання купувати пакети, магазин друкує на них глузливі написи

Так стимулює покупців приходити із сумками багаторазового використання


Ванкуверський продуктовий магазин East West Market пропонує своїм покупцям поліетиленові пакети із глузливими написами. Вони призначені тим, хто забув взяти з собою екоторбу, рюкзак чи іншу тару для перенесення продуктів. У такий спосіб супермаркет стимулює покупців активніше використовувати власні сумки, пише Huffington Post.

Пакет коштує 5 центів. Придбавши його, клієнт магазину йтиме додому із написами про «дивний спосіб використання відео для дорослих», «відвідування секс-шопу» чи «ліки для промивання товстої кишки».

«Ми спеціально створили такі пакети, аби зменшити бажання в людей їх купувати», – йдеться у відео East West Market, розміщеному в соцмережах.

Власники магазину сподіваються: пакети з написами привернуть увагу не тільки до надміру використання поліетилену, але й до зменшення кількості пластику в побуті.

За даними Greenpeace Canada, канадці щороку виробляють близько 3,25 мільйона тонн пластикових відходів, що в еквіваленті становить близько 140 тисяч сміттєвозів. Через це в країні введуть повну заборону на одноразовий пластик з 2021 року. До антисписку потраплять пластикові пакети, пляшки та соломинки. Щоб з’ясувати, які ще пластикові речі є особливо шкідливими і потребують заборони, проведуть наукове дослідження.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: