Меню & пошук

У Канаді, аби відбити бажання купувати пакети, магазин друкує на них глузливі написи

У Канаді, аби відбити бажання купувати пакети, магазин друкує на них глузливі написи

Так стимулює покупців приходити із сумками багаторазового використання


[ads-pc-2]

Ванкуверський продуктовий магазин East West Market пропонує своїм покупцям поліетиленові пакети із глузливими написами. Вони призначені тим, хто забув взяти з собою екоторбу, рюкзак чи іншу тару для перенесення продуктів. У такий спосіб супермаркет стимулює покупців активніше використовувати власні сумки, пише Huffington Post.

Пакет коштує 5 центів. Придбавши його, клієнт магазину йтиме додому із написами про «дивний спосіб використання відео для дорослих», «відвідування секс-шопу» чи «ліки для промивання товстої кишки».

«Ми спеціально створили такі пакети, аби зменшити бажання в людей їх купувати», – йдеться у відео East West Market, розміщеному в соцмережах.

Власники магазину сподіваються: пакети з написами привернуть увагу не тільки до надміру використання поліетилену, але й до зменшення кількості пластику в побуті.

За даними Greenpeace Canada, канадці щороку виробляють близько 3,25 мільйона тонн пластикових відходів, що в еквіваленті становить близько 140 тисяч сміттєвозів. Через це в країні введуть повну заборону на одноразовий пластик з 2021 року. До антисписку потраплять пластикові пакети, пляшки та соломинки. Щоб з’ясувати, які ще пластикові речі є особливо шкідливими і потребують заборони, проведуть наукове дослідження.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: