A password will be e-mailed to you.

archery-rope-bow

Мабуть, багато з нас полюбляє сучасні пригодницькі кінокартини не тільки через їхню популярність, а й сюжет, акторів та звичайно ж постановки. Як правило, не одна така стрічка не обходиться без захоплюючих перестрілок, в яких ми нерідко бачимо використання досить нетрадиційної зброї, у тому числі й лука.

Голлівудські фільми зазвичай демонструють нам недолугі сагайдаки і новомодні приціли. Але при моделюванні своєї техніки на засадах методів ведення війни, що використовувалися близько 5 тис. років тому, Ларс Андерсен – данський стрілець – після десяти років досліджень і практики удосконалив стародавнє мистецтво стрільби з лука.

Більш того, Андерсону вдалося досягти нечуваного результату – він випускає 10 стріл за 4,9 секунди (три за 0,6 секунд), при цьому не одна з них не пролітає повз ціль. В своєму “репертуарі” стрілець також має дивовижні трюки. Так, наприклад, Андерсен з легкістю хапає стрілу противника у повітрі і “повертає” назад… Його відео зібрало за три дні понад 13 мільйонів переглядів!

via Daily Dot

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.