A password will be e-mailed to you.

Вакарчук2

В Мукачеві презентували міні-скульптуру Святослава Вакарчука, яку планують встановити поблизу знакового місця – замку “Паланок”. Як повідомляє Galagov.tv, створення скульптури приурочили до 40-річчя лідера Океану Ельзи.

«Сьогодні у Святослава Вакарчука день народження – 40 років. Знаєте, на Закарпатті є традиція – на 40 років не вітати, але подарунки дарувати можна. Тож ми вирішили від імені закарпатців, зокрема мукачівців, зробити Святославу подарунок у вигляді міні-скульптурки. Це наш герой, герой обох революцій. Людина, котра не ховалась десь у кабінетах, а була на Майдані Незалежності, – розказав у телефонній розмові журналісту GalagovTV туризмознавець Федір Шандор. – Тому на скульптурці Вакарчук зображений із гербом на грудях – місці, куди завжди стріляють вороги. Знаєте, в українців чомусь герої завжди древні і мертві. У кожної здорової нації є живі, сучасні герої. Святослав Вакарчук саме такий».

Памятник-Вакарчуку1

Пам’ятник Вакарчуку зроблено з бронзи. Це вже друга міні-скульптурка, котра встановлена у Мукачеві. Не так давно у місті над Латорицею встановили скульптурку кельту. Автором усіх робіт є закарпатський скульптор Михайло Колодко.

В Ужгороді мініатюрних пам’ятників вже 18, хоча в нашому матеріалі за 2013 рік їх було всього 7. Крім того, закарпатці встановили міні-скульптурки у шести іноземних країнах: Угорщині, Словаччині, Чехії, Німеччині, Австрії та США.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.