A password will be e-mailed to you.

widget

Приватбанк запустив сервіс, який дозволяє читачам українських сайтів та блогів підтримувати улюблені видання щомісячними платежами. 

Сервіс функціонує у вигляді невеликого віджету, який власники новинарних ЗМІ, блогів та інших онлайн-журналів можуть розмістити на власному сайті. За допомогою цього віджету читачі видання мають можливість самостійно здійснити онлайн-платіж за допомогою картки Visa чи MasterCard та SMS-авторизації.

screenshot-widget.privatbank.ua 2015-07-02 16-58-32

Кошти будуть зараховані на платіжну картку власників медіа або їх розрахунковий рахунок. Створити власну форму для прийому платежів на сайті можна через зручний конструктор, де налаштовується зовнішній вигляд форми та кнопки оплати. Сертифікати Verified by Visa та MasterCard SecureCode підтверджують високу надійність проведення платежів, а система One-time password та моніторинг платежів захищають користувачів від шахраїв.

Відтепер ви також можете підтримати Inspired за допомогою такого віджету, який буде розташований наприкінці кожного матеріалу, перед секцією коментарів. Для сплати вам достатньо мати картку Приватбанку та номер мобільного телефону, на який прийде SMS-код. Стаємо кращими разом з вами!

Inspired хоче стати кращим разом з вами.
підтримайте проект своїм внеском

  грн/місяць

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.