A password will be e-mailed to you.

oelive

Прем’єра фільму-концерту OE.20 Live In Kyiv, знятого під час ювілейного виступу гурту Океан Ельзи на Олімпійському стадіоні в Києві, вийде 26 лютого 2015 року. Гурт вже оприлюднив назви кількох композицій, які почують і побачать глядачі на великому екрані: «Без бою», «На лінії вогню», «Вставай», «Відчуваю», «Модель» та інші.

В інтернеті нещодавно з’явився офіційний трейлер фільму-концерту:

Проект виробництва FILM.UA Group взяла у дистрибуцію компанія Ukrainian Film Distribution. Нагадаємо, що легендарний концерт відбувся 21 червня 2014 року на НСК «Олімпійський» в рамках ювілейного туру «Океан Ельзи – 20 років разом!». Кількість відвідувачів концерту перевищила 70 000 осіб, зробивши його однією з наймасовіших музичних подій в історії України.

Це не останній повнометражний фільм про Океан Ельзи, який вийде на екрани цього року: зараз готується ще одна стрічка під назвою «Океан Ельзи. Backstage», яка присвячена 20-річній історії гурту та міститиме документальні кадри за весь період існування проекту. Прем’єру фільму, режисером якого став Сергій Буковський, перенесли на осінь 2015 року.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.