A password will be e-mailed to you.

ButterflyBooks-Collage

Київська підземка доєднається до популярного соціального руху – буккросингу. Як повідомляється на сторінці київського метрополітену у Facebook, полиці для безкоштовного обміну книгами будуть встановлені на станціях «Золоті ворота» та «Політехнічний інститут».

Акція розпочнеться у середу, 29 квітня, разом з відкриттям фотовиставки «Підземне київське читання», створеної у співпраці з однойменною фейсбук-спільнотою. В експозиції будуть представлені знімки людей за читанням у метро.

«Книги – один із найкорисніших способів проведення часу, причому не лише у підземці. Це – досвід, знання, емоції, нові цілі та захоплення. Тому дуже б хотілося, щоб наші пасажири обмінювалися своїми ідеями, знайомилися та створювали нові проекти», – сказав начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський.

Він додав, що останній Книжковий Арсенал, який відбувся у столиці, продемонстрував цікавість українських читачів до справжньої книги, яку не замінять жодні ґаджети.

Як соціальний рух, буккросинг з’явився ще у 2002 році. Наразі до нього долучилося понад 2 мільйони учасників, а «бібліотека» нараховує близько 15 мільйонів видань.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.