A password will be e-mailed to you.

robotic_surgery_table

Компанія Google займеться розробкою роботизованих систем, які будуть здатні проводити хірургічні операції. Партнером у новому проекті стане компанія Johnson & Johnson, один з провідних виробників медичного обладнання.

Команда проекту розробляє «платформу» для створення роботизованих асистентів, які зможуть допомогти лікарям під час проведення хірургічних операцій. Johnson & Johnson виробляє велику кількість медичного обладнання. Роль Google – створення нового програмного забезпечення та «заліза» для підвищення функціональності, розширення кола можливостей цього медичного обладнання.

Наприклад, корпорація може займатися розробкою відеосенсорів для роботів-хірургів, а також створювати програмне забезпечення для техніки. Програма Google буде виводити всю важливу інформацію про хід операції та стан пацієнта в одному місці, полегшуючи лікарям-людям проведення процедури хірургічного втручання.

Мета проекту, що отримав назву Life Sciences – збільшення точності проведення хірургічних операцій, зниження травматичних ефектів, скорочення термінів одужання пацієнта після проведення операції. До проекту також буде залучено підрозділ Johnson & Johnson, Ethicon, фахівці якого вже близько 60 років працюють у сфері створення медичних приладів, зокрема, автоматизованих пристроїв для лікарів-хірургів.

В активі Google уже є кілька високотехнологічних проектів, серед яких – вітрові турбіни, дрони для роздачі інтернету, а також автомобіль на автопілоті.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.