A password will be e-mailed to you.

chargers

Найближчий місяць в Україні почнуть працювати 34 безкоштовні заправки для електромобілів, які будуть розташовані біля кожного ресторану A La Minute мережі OKKO. Ініціатором проекту стала українська спільнота власників та фанів електрокарів Tesla Club Ukraine

За словами керівника клубу Назара Шимоне, деякі станції вже готові обслуговувати власників електромобілів: для цього достатньо попросити потрібний вам тип кабелю в офіціантів A La Minute. Зарядка машини відбуватиметься безкоштовно.

Мережа таких станцій охоплює всі основні автомагістралі України: зарядити автомобіль можна буде на території Закарпатської, Львівської, Чернівецької, Тернопільської, Волинської, Рівненської, Житомирської, Київської, Черкаської, Полтавської областей, а також в межах Харкова, Дніпропетровська та Одеси. Переглянути конкретні локації з типами зарядних пристроїв можна на карті сервісу PlugShare, який містить базу всіх електрозаправок світу.

При існуючому покритті та щільності заправок територію Західної та Центральної України можна буде проїхати на одному заряді електромобіля. Найбільша кількість заправок – у Київській та Львівській областях, по 7 у кожній. Офіційна презентація мережі запланована на 23 грудня в Києві.

10380969_851611314870342_7701749117396218066_n

Виробництвом зарядних пристроїв для електрокарів, за даними «Тесла-клубу», займається українська компанія E-Line в Дніпропетровську. Компанія також виготовляє кабелі з української міді і планує розгорнути мережу власних фірмових заправок в Україні. У 2015 році E-Line обіцяє встановити по кілька станцій у Дніпропетровській, Київській, Львівській та Одеській областях.

closeup

В жовтні ми писали про те, що компанія Tesla Motors планує розширити свою мережу заправок для електромобілів Supercharger і на територію України. В компанії нам офіційно підтвердили цю інформацію: будівництво станцій почнеться наступного року, тоді ж стануть відомі і точні локації заправок.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.