A password will be e-mailed to you.

uqoq7yPr1Mk

Професори економіки Шеффілдського університету (Великобританія), Піттсбургського університету (США), кращі викладачі вітчизняних бізнес шкіл kmbs та KSE проведуть лекції та семінари з макроекономіки, економічної безпеки, поведінкової економіки та економічних реформ. 

Програма розрахована на широке коло слухачів: як економістів, так і тих, хто розпочинає цікавитись економічними процесами. Без професійних обмежень.

Заняття пройдуть з 19 по 22 березня 2015 року у Києві. Чотири дні занять з 9.00 до 21.00, 28 лекцій, семінарів та практичних майстер-класів.

В програмі лекції команди грузинських реформаторів: Давида Сакварелідзе (призначений заступником Генерального прокурора України), Тато Урджумелашвілі (реформа державних закупівель), Шота Утіашвілі (реформа МВД).

Докладний розклад програми

Спеціальні гості: Тимофій Мілованов (США), Олександр Талавера (Англія), відомий економіст Слава Рабинович (США, Росія)

Серед викладачів відомі банкіри, економісти, експерти з аграрного бізнесу, нафти та газу.

Лекції проведуть заступник міністра інфраструктури Олександр Кава, заступник міністра фінансів Ігор Уманський, заступник міністра аграрної політики Володимир Лапа.

Для вступу запишіться на офіційному сайті школи. Вартість навчання складає 1700 гривень за весь курс та необхідні освітні матеріали.

Кращі випускники пройдуть стажування у викладачів та відвідають провідні ділові центри Європейського Союзу.

Контакти кураторів: 044 362 28 36, 067 508 68 61

www.economiclecture.org.ua

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.