A password will be e-mailed to you.

uausTxi3GIY

Освітня програма зі створення медіа брендів, копірайтингу і письменницької майстерності, журналістики, online маркетингу. Більше ніж 30 лекцій і практичних семінарів пройдуть у Києві з 29 жовтня по 1 листопада.

Програма буде корисна кожному, хто займається маркетингом, брендингом, власною справою, веде ділову переписку, планує працювати журналістом або написати власну книгу.

Заняття проведуть Ендрю Лерен (The New York Times), Сергій Лойко (Los Angeles Times, автор роману “Аеропорт”), Костянтин фон Егерт (лауреат Ордену Британської Імперії за роботу на BBC), Вільям Дуттон (Oxford Internet Institute), Андрій Савельев (продюсер “Вечерний Ургант”).

У програмі пройдуть майстер-класи та семінари редакторів і журналістів L’Officiel Ukraine, AdMe.ru, BBC, be in trend, засновники Relap.io – одного з найцікавіших медіа-стартапів за версією британського журналу Wired. Докладний розклад програми

Випускники пройдуть стажування у викладачів лекторію і, за бажанням, зможуть залишитись працювати в редакціях та агенціях. Докладно про стажування випускників

Вартість навчання складає 1600 гривень за повний курс освітніх матеріалів, лекцій, семінарів.

Докладний розклад та реєстрація: www.journalism.org.ua

Контакти кураторів: 044 362 28 36, 067 508 68 58, 093 252 27 31.

Як проходили попередні лекторії Вільної школи журналістики – дивіться на фото та відео.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.