A password will be e-mailed to you.

Airbus-Concept_plane-side_view_right

Компанія Airbus зайнялася розробкою літака, який буде здатен розвивати швидкість у 4,5 разів більшу, ніж швидкість звуку – до 5,5 тисяч км/год. На думку фахівців авіагіганта, літак здолає відстань від Лондону до Нью-Йорка всього за одну годину.

Airbus уже встиг запатентувати майбутню розробку в US Patent and Trademark Office, і, судячи зі схеми-ілюстрації, літак нагадуватиме своїми обрисами Concorde. Британсько-французькі “Конкорди” за 27 років комерційної експлуатації перевезли понад 3 мільйони пасажирів, проте виробництво цих літаків було закрите у 2003 році у зв’язку з надзвичайною збитковістю обслуговування, та авіакатастрофою у паризькому аеропорті.

2B134BE300000578-0-image-a-1_1438643442355

Літак від Airbus злітатиме та сідатиме вертикально завдяки двом турбодвигунам. Окрім того, за словами розробників концепту, в новому літаку не буде такого шуму, який був під час польоту Конкордів при досягненні звукового бар’єру. Airbus орієнтуватиметься на бізнес та VIP-клієнтів, оскільки вартість польоту на такому літаку буде недешевою, а кількість місць – всього 20.

У травні ми писали про нову розробку NASA, фахівці якого створили гібридний літак з 10-ма електродвигунами.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.