Меню & пошук

Young Blood: 5 нових українських кліпів

Young Blood: 5 нових українських кліпів

[ads-pc-2]

clips

За останні кілька місяців українські гурти випустили чимало нового матеріалу. Але багато з них не мають доступу до широкої аудиторії, тож ми вирішили розповісти вам про нову українську музику, яку ви ще можливо не чули. В сьогоднішньому огляді – 5 нових відеокліпів.

RADIOLLA – Пам’ятаєш

Radiolla – це п’ятеро друзів, об’єднаних музикою, зведених життям. За роки експериментів на творчому просторі кожен з них досяг свого неповторного естетичного мислення та розуміння музики в цілому. Як наслідок – свіжий український продукт для сучасного україномовного слухача, дітей нової країни. Учасники гурту: успішні, самодостатні, перевірені часом та життям музиканти. Усі вони вже встигли попрацювати у багатьох відомих українських гуртах та проектах (Бумбокс, Тартак, С.К.А.Й., Green Grey, Руслана, LOBODA).

«Ми творимо музику, яка робить людей більш відкритими у безмежному світі нових можливостей»

Кліп «Пам’ятаєш» знімався у квітні цього року. Команда вирішила, що кращим місцем для реалізації настрою композиції будуть не туристичні, а культові місця сучасної Англії. У ролі режисера виступив Serge Vane, який працював з Nevergreen, Sisters Sirens, Red Hot Chili Peppers, Alloise, Bloom twins. Знімали у дуже модному і трендовому районі східного Лондону – Shore Beach біля мистецької галереї Rad Gallery, а також у Брайтоні – особливому місці для тамтешніх жителів. Частина зйомок пройшла у богемному районі – парку Primrose Hill, знаменитому Soho та інших визначних місцях Британії. Окрема подяка тату салону «Death or Glory Tattoos» – культове місце у Брайтоні. Саме там і знімалася одна зі сцен. Головні ролі зіграли: вокалістка Ксенія Шевченко і гітарист Андрій Муха (Бумбокс).

13 – Живи на Межі

Дебютна відеоробота від молодого київського гурту «13». Режисером відео став Євгеній Кірей – студент КНУТКТ імені Івана Карпенка-Карого. Кліп одразу потрапив у ротацію на музичний канал А-ONE, а сам сингл «Живи на Межі» регулярно з’являється в ефірі ДЖЕМ ФМ. Відзняли матеріал за одну ніч у гаражному кооперативі, що знаходиться на Лісовому масиві у Києві. Але так як у гаражі має бути ще щось логічне, окрім музикантів, то режисер вирішив ще дозняти байкера на вулицях рідного міста. Як результат нічна музична відео-подорож.

30 Om – Cousteau

Доволі цікавою вийшла колаборація у Вадима (клавішник київського гурту 5 Vymir) та Анджея (фронтмена тернопільского гурту Орандж). Одного чудового дня хлопці разом лише за 3 години створили трек та зняли на нього відео. З самого ранку вони зарядились на створення хіта, взявши в руки інструменти без жодних заготовлених партій. Повноцінним кліпом це вважати важко, але можна назвати таким собі відео-скетчем або напівкліпом до половини пісні.

Справа у тому, що Вадіку з Анджеєм, який саме мав повертатися до Тернополя, треба було чимось зайнятись до вечора, тож вони й записали «Кусто». Насправді у пісні є ще другий куплет, який пояснює чому саме «Кусто», але музикантам не хотілося робити щось довге. Відео знімали на балконі в подруги на телефон – таке от мистецьке мистецтво. Саме такі смішні й невимушені роботи чогось та й варті. До речі, цілком можливо, що наступний напівкліп дует буде знімати аж на два телефони, тому чекайте супер модного сюжетного відео в Full HD незабаром.

NeverEnd – Якого біса ти живий

Волинський гурт закликає до змін, а будь-які зміни треба починати з самих себе. Автором ідеї є плідний і талановитий місцевий кліпмейкер Володимир Штунь, хоча знімати з масками запропонував сам гурт. Задумка прийшла від самої ж назви пісні, адже можна, будучи живим – бути мертвим, ховаючись під маскою. Людина відкриває для себе нові межі бачення, допомагаючи іншим побачити реальність. З кожною маскою знятою із когось ти поволі знімаєш маску із себе. Знаходиш себе. Істину.

Знімали чотири дні на двох локаціях. Перша з них – закинуте промприміщення на 40 кварталі в Луцьку (фабрика Б). Під час зйомок “гопніки” приходили туди на “водний”, а сусідній сторож розказував як, хто і коли тут водив дівчат. Друга – колишня військова база у лісі поблизу села Гаражджа, де зараз регулярно грають у страйкбол, тому знімальна команда кілька разів потрапила під обстріл. Рокери хотіли показати, що не можна йти за натовпом і сліпо слідувати загальноприйнятим істинам, якщо маєш хоч краплю сумніву. Кліп – звернення до тих, хто просидів, проспав, проїв, проминув революцію, нічого не зробивши для неї. Деякі учасники гурту притримуються ідей анархізму і вважають владу непотрібними паразитами.

ЗЛАМ – Смертників гора

Кліп знімався пізно ввечері у районі Оболонь міста Києва на піщаних навалах території житлового комплексу Міністерський, а також частково у фотостудії XXL. Ідея належить Олегові Ореху, режисер і постановник – Константинов Павло. Перший у житті факел парубки зробили за рецептом із інтернету, купивши все необхідне в найближчому супермаркеті будматеріалів. В загальному кадри кліпу нагадують безглузді скитання людини в житті, пошук себе і необоротне згасання (смерть) чи просвітлення (знову ж таки смерть). Основу сюжетної лінії сформували слова “вічність йду”. У цих словах історія людини, яка давно згубила себе, живучи за прикладом інших, за цінностями і правилами, що перетворювали її на частину божевільного натовпу. Вона пізно це збагнула і тепер вічність блукає з надією знайти себе знову. Цією роботою банда хотіла звернути увагу людей на життя, яким вони живуть, а саме на цінності, правила, приклади поведінки і трохи подумати над їх природою.

Текст: Сергій Маркович

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: