A password will be e-mailed to you.

NgjLx0vnOig

Троє львівських хлопців – Роман Зорій, Андрій Павліківський та Сергій Цюпко – вирішили, що незліченну кількість патріотичних футболок пора розбавити чимось яскравим та цікавим, і так з’явився бренд Heyday, в рамках якого вийшла серія футболок та світшотів з про-українськими принтами. Ми розпитали в них, хто створює ці принти, де роблять футболки та що у планах далі. 

Як з’явилася ідея такого проекту?

Відповідь на це питання складається із двох частин. Перше – це рішення шити одяг. Цю ідею ми виношували давно, наша давня спільна мрія. Ми любимо круті речі, завжди хотілось їх створювати. Але справа в тому, що до певної точки відліку наважитись на такий проект було непросто. Цією точкою відліку стали події в країні, а вірніше їхні наслідки. Досягнувши спільного всенародного успіху, ми зрозуміли, що ось цей момент, час будувати нову країну настав. А це в свою чергу значить, що пора крок за кроком реалізовувати наші мрії, коли ж як не зараз, та хто, як не ми? З моменту прийняття рішення до виходу в світ першої лінії одягу минуло 3 місяці. Зараз навіть важко згадати як починалась робота над проектом, оскільки сфера для нас була новою, ми багато через що пройшли, здобули безцінний досвід та купу веселих історій “для внуків”.

Другою частиною відповіді на питання є вибір нашого позиціонування. Рішення шити патріотичну лінію не випадкове. На здійснення нашої мрії нас підштовхнув патріотизм. Тому ми ставимо собі амбітну ціль – надихати молодь, і не тільки молодь, розвиватись та змінювати світ навколо себе на краще. Наступним кроком було рішення, як саме зобразити цей патріотизм, та якої форми йому надати? Для того, щоб надихати, потрібно бути яскравим, захоплювати дух. Кожен принт – це продукт інтелектуальної, творчої та дизайнерської праці, кожен з них є самобутнім та несе в собі потужне повідомлення.

iacvxrHTiZQ

klNOhI4isnA

Хто у вас в команді чим займається?

Ми разом працюємо над вирішенням всіх завдань пов’язаних із проектом. Від стратегічного планування до упакування замовлення. Наша перевага в тому, що нас троє. У нас спільні цінності та система координат, але ми часто дотримуємось різної думки в дрібницях, робота в команді продукує найефективніші рішення та ідеї. Це допомагає адаптувати продукт для широкого загалу, створити те, що подобається всім.

Як виглядає процес? Хто що малює, де друкуєте, де продаєте?

Придумуємо все у Львові власноруч, моделюємо одяг, пошиття, вибираємо тканину. Реалізовує наше бачення київський підрядник, який забезпечує нам хорошу якість пошиття. Нам вдалось налагодити продуктивну співпрацю. Ідеї принтів також створюємо самі, вміло їх втілює для нас львівська команда ілюстраторів inkration, та молодий дизайнер Юля Стрипа, їм окрема подяка. Замовити одяг можна у соцмережах, по мірі росту та розширення асортименту з’явиться сайт.

Оскільки проект молодий, соц мережі дають нам можливість швидко відслідкувати реакцію клієнтів та їхню думку. Неможливо переоцінити користь такого інструменту. Однозначно будемо рухатись у офлайн, майже одразу з’явились пропозиції від різних магазинів одягу. Це відповідальний крок, тому ми ретельно обдумуємо всі варіанти і на деякі з них плануємо погодитись.

Які у вас подальші плани?

У планах розширювати асортимент, вдосконалювати якість, створювати нові, цікаві моделі одягу, доповнювати їх національними мотивами у новому баченні, дивувати та надихати.

G6qf53xgUD4

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.