A password will be e-mailed to you.

Мадонна

Сьогодні Мадонна вперше дасть свій сольний концерт в Україні, і ми не могли оминути увагою цю цікаву подію – адже чи не вперше зірки світового масштабу почали нарешті відвідувати нашу країну. Ви можете не любити Мадонну, відносячи її до класу попси, але не погодитись з тим, що вона справила значний вплив на світову музику, важко.


Елвіс  король, а я королева. Я казала вам, що мій день народження співпадає з річницею його смерті?

Гроші не мають для мене особливого значення. Чим більше у тебе грошей, тим більше проблем. А ось слава – вона як наркотик. Вона заповнює порожнечу всередині тебе.

Я не буду щаслива, поки не зрівняюся за популярністю з Богом.

Зовнішність оманлива. У дитинстві я була старанною ученицею, зразковою дитиною. Ніколи не сварилася з батьком, не брала наркотиків і не тікала з уроків. А потім, років у тридцять, як з ланцюга зірвалася.

Чому навчило мене життя? Поступатися. Це не означає проявляти слабкість: просто я зрозуміла, що можна тиснути на людей і тероризувати їх, а можна домагатися свого більш витонченими засобами.

І ще один урок я засвоїла: у жодному разі не можна говорити пресі, що аргентинський президент дивився на бретельку твого ліфчика. Особливо, якщо ти хочеш повернутися в Аргентину.

Я, як і раніше, терпіти не можу так зване правильне життя. Якщо від мене чогось чекають, саме цього я робити не хочу.

В дитинстві я вірила в Бога  палко, як це буває з підлітками. Ісус був кимось на кшталт кінозірки, моїм головним кумиром. Тепер церква стала для мене як би притулком, вона дає мені відчуття єднання з людьми. Я можу не погоджуватися з її догмами і доктринами, і тим не менш брати участь в церковних обрядах.

Втрата невинності? Я дивилася на це як на один із способів зробити кар’єру.

В очах багатьох людей материнство зробило мене більш гідною поваги і більш прийнятною. Так би мовити, більш зручною для вживання. З іншого боку, не думаю, що народження дитини позбавило мене сексуальності. Сьюзен Сарандон, Мішель Пфайфер – вони ж все ще сексуальні, правда? Якщо ти сексуальна – значить, сексуальна, немає в тебе дітей або їх вже п’ятеро.

Краще рік прожити тигром, ніж сто років вівцею.

Мені важко було зрозуміти свого батька, поки у мене самої не з’явилися діти.

У Голлівуді мало людей, які читають книги не для того, щоб робити за ними фільми. Зрештою, саме тому я і переїхала до Англії. Не хочу гнати бочку на Америку, але я справді вважаю, що англійці розумніші. Крім того, в Лондоні мені якось спокійніше. Я живу на Марбл-арч, тут одні арабки в паранджі. Ніхто не звертає на мене жодної уваги.

Мій страх перед чимось зазвичай означає, що я повинна це зробити.

За зовнішньою товариськістю екстравертів часто ховається боязкість. Подібне буває з чоловіками: на вигляд справжній герой, а всередині не впевнений у собі. Це схоже на вправу, яку ви повинні виконувати, якщо хочете змінитися.

Я справжній трудоголік і не уявляю себе без роботи. Звичайно, я маю намір змінюватися, рости і цікавитися різними речами. Тільки не йти на відпочинок!

У душі я все та ж дівчина, що колись продавала в кафе пончики. Та сама, яку вигнали з роботи за те, що їй раптом прийшло в голову облити всіх відвідувачів варенням – начинкою для цих самих пончиків.

Як я могла стати іншою з таким ім’ям  Мадонна? З мене могла вийти або черниця, або те, що вийшло. Інших варіантів не було.


Madonna by Serhiy Pishkovtsiy on Grooveshark

Переклад via Esquire

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.