Меню & пошук

В Україні розпочнуть будівництво нового аеропорту — Омелян

В Україні розпочнуть будівництво нового аеропорту — Омелян

Це має бути перший аеропорт побудований за часи незалежності.


[ads-pc-2]

Україна планує почати будівництво першого аеропорту за часів Незалежності. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Міністр інфраструктури Володимир Омелян.

«Довгочікувана звістка, у 2019 році ми розпочнемо будівництво першого нового! летовища в Україні, який буде збудовано в Солоному, між Дніпром і Запоріжжям. Перший транш складатиме 200 млн грн і за два роки мільйони мешканців Придніпров’я отримають суперсучасний аеропорт», — заявив Омелян.

200 мільйонів гривень, зазначені в пості пана Володимира, передбачені Державним бюджетом на 2019 рік. Щоправда, уже внесена правка, аби суму на побудову аеропорта збільшити до 1 мільярда гривень у Бюджеті-2019.

За словами Омеляна, рішення побудувати аеропорт саме в цьому місці — правильне стратегічне для країни:

«Це правильне стратегічне рішення для країни – збудувати нові повітряні ворота для Дніпра, Запоріжжя та, потенційно, Кривого Рогу, а не безконечно ремонтувати старе, ведучи перманентну боротьбу за відкрите небо!»

Станом на листопад 2018 року у Запоріжжі відбувається будівництво нового терміналу місцевого аеропорту. Саме летовище в Запоріжжі є найпопулярнішим серед пасажирів серед трьох аеропортів регіону.

За минулий рік пасажиропотік Міжнародного аеропорту «Запоріжжя» склав 348 тисяч осіб, Міжнародного аеропорту «Дніпро» — 277 тисяч, а Міжнародного аеропорту «Кривий Ріг» — 9 тисяч пасажирів.

Такі цифри є наслідком кількості рейсів, які виконуються з аеропортів. З Кривогу Рогу літають лише чартери, з Дніпра, чиє летовище є власністю компанії «Дніпроавіа», літає 4 компанії, а з Запоріжжя — 12.

Селище Солоне розташоване на відстані 40 кілометрів від Дніпра та 60 кілометрів — від Запоріжжя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: