Меню & пошук

Країна льоду та озер: як зробити канадську візу?

Країна льоду та озер: як зробити канадську візу?

[ads-pc-2]

canada-visa

maksimКанада – чудова країна, з неймовірною природою і мільйонами диких тварин, які так і лізуть з тобою знайомиться. Я, як і багато інших, не зміг встояти перед спокусою і спробував щастя в оформленні канадської візи. Хвала богам, все пройшло відмінно, і 8-мирічна мультивіза зайняла почесне місце на 16-й сторінці мого закордонного паспорту. Весь процес оформлення туристичної візи я пройшов сам і постарався максимально докладно викласти його в цій покроковій інструкції.


Візу можна оформити як онлайн, так і з особистим поданням документів у візовому центрі. Ми зупинимося на першому варіанті, 21-е століття на дворі як-ніяк. Скажу одразу – віза не з легких, вимагає терпіння, витримки і уважності, але, тим не менш, отримати її більш, ніж реально.

Для того, щоб все пройшло добре і ваші коліна затряслися при вигляді канадської візи у вашому паспорті, вам знадобляться наступні штуки:

• Дійсний закордонний паспорт;
• Міцне здоров’я (відсутність всяких заразних болячок);
• Відсутність проблем з законом;
• Хороші документи або вміння створювати хороші документи;
• Бажання зануритися в кришталево чисте канадське озеро з видом на голодного ведмедя.

Починається все з формальності, потрібно перевірити, який саме тип візи вам потрібен (швидше за все, це буде туристична). Для перевірки потрібно пройти невеликий тест, в кінці якого буде потрібний нам 12-ти значний код. Цей код потрібно зберегти (переписати або зробити скріншот):

cgBB8Y0ndVE

Тест ховається тут: http://www.cic.gc.ca/ctc-vac/getting-started.asp Важливо! Всі поля заповнюються латиницею.

Ви пройшли перший етап. Тепер потрібно отримати GCKey, код доступу до кейсу вашої заяви.

Реєструємо його тут: http://www.cic.gc.ca/english/e-services/mycic.asp

fDAYQp1P2uA

Увага на підказки праворуч, нікнейм – більше 8 символів, пароль з різних регістрів + цифри, і, головне, не забути відповідь на контрольне запитання. Заповнюйте за принципом: пам’ятна персона – ваше прізвище, дата – дата вашого дня народження. Далі, погоджуєтеся з вимогами, і заповнюєте дані про себе.

4zgIIO6y7sQ

Придумуєте секретні питання, відповіді на які не забуваєте. При кожному вході в систему вам будуть задавати одне з питань. Після цього застосовуєте той код з минулої форми.

Наступна сторінка повідомляє нам таке:

• Вам необхідний GCKey (який у вас вже є);
• Якщо ви перервете заповнення форми, то зможете повернутися до заповнення, використовуючи свої логін, пароль і секретні питання. На все про все, у вас 60 днів для підготовки та відправки документів;
• Всі файли документів повинні бути в форматах PDF, JPG, TIFF, PNG, DOC або DOCX, не повинні перевищувати 4 мегабайт кожен. Я компонував все в багатосторінкові pdf-файли, але можна обійтися і .doc’ом;
• За допомогою картки потрібно буде сплатити візовий збір.

PwY6ZGvY1v4

Ваша заява на оформлення візи знаходиться у вашому кейсі, переглянути / продовжити редагування якого можна, перейшовши за посиланням https://clegc-gckey.gc.ca/j/eng/l і зайшовши в систему за допомогою логіна, пароля і секретного питання.

VtRPOJRu27Q

Далі йде список всіх необхідних для завантаження документів в електронному вигляді (хтось наполягає на завіренні документів в бюро перекладів, я ж цього не робив, заповнював все англійською і все було ок). Успішно завантажений документ підсвічується зеленим і поле змінюється на «Provided».

1. Дві заповнені латиницею анкети (IMM5257 і IMM5645). Посилання на скачування знаходяться прямо в цьому полі. Відкрити / редагувати анкети можна програмами Adobe Reader / Adobe Acrobat;
2. Purpose of Travel (Мета візиту)  тут ви повинні у вільній формі докладно викласти, хто, куди, коли, і як їде. Обов’язково вказуйте конкретні дати та міста (не обов’язково має відповідати вашим планам). Сюди ж прикріплюються всі броні хостелів / готелів. Безкоштовно це можна провернути на сайті booking.com – вибираєте місто, дату, вписуєте ім’я і на виході зберігаєте PDF-файл з бронню, який потім вставляєте в основний файл «Purpose of Travel». Квитки заздалегідь купувати не обов’язково. Приклад оформлення дивіться в прикріплених документах;
3. Proof of Means of Financial Support – документи, що підтверджують фінансову забезпеченість. Тут вам знадобиться, завірена печаткою, довідка з роботи з щомісячним окладом і виписка з банку про стан вашого рахунку. Точних сум і зарплат немає, але, все ж розраховуйте, щоб показники на папірці показували рух коштів за 3-6 місяців і відповідали 80 $/добу на момент перебування в країні;
4. Passport or travel document – файл повинен містити копію першої сторінки вашого закордонного паспорта, копії всіх штампів і віз;
5. Digital Photo – цифрова фотка вашого фейсу, що відповідає вимогам, зазначеним в інформації (jpeg, не менш 420 x 540 пікселів, близько 200 кілобайт);
6. Travel History (Історія подорожей) – цей файл повинен містити копії всіх віз з усіх ваших паспортів (якщо він був не один). Приклад оформлення дивіться в прикріплених документах.

7OXkMqHCGgY

Важливо! На кожне поле дозволяється завантаження тільки одного файлу, тому всі сторінки повинні бути «злиті» в один файл, будь то pdf або doc. При онлайн подачі ніякі форми підписувати не потрібно.

Після завантаження всіх документів, наступна сторінка покаже вам, для звірки, всі заповнені поля з документами та суму візового збору, яка становить 100 канадських доларів (≈80 $ США). Тут же ми погоджуємося з умовами заяви, вводимо прізвище та ім’я, відповідаємо на контрольне запитання і переходимо на сторінку оплати візового збору. Оплачуємо 100 канадських доларів у валюті США і, після оплати, відправляємо документи на розгляд в канадське консульство.

Це все. На цьому етапі ви зробили все, що могли. Залишилося тільки чекати листи на пошту і молитися. Чекати доведеться близько 2-х тижнів. До заповітного листа прийде близько двох листів, які повідомляють про те, що ваша справа на розгляді. Якщо все пройде добре і вашу візу схвалять, ви отримаєте лист з повідомленням «Your application has been updated. Please sign into your MyCIC account to check application status and messages for more information». Перейшовши за посиланням, ви побачите вердикт у вашій справі. Якщо все і справді добре, потрібно буде роздрукувати повідомлення зі схваленням вашої візи (там розташований штрих-код) і разом із закордонним паспортом звернутися до Візового Центру Канади для вклейки візи.

З лютого 2014 поняття «одноразова віза в Канаду» зникло, всі заявки відтепер розглядаються тільки для багаторазового в’їзду і, при відмові, міток в паспорт не ставлять. Українцям канадська візи видається строком на 10 років, або обмежується терміном дії вашого закордонного паспорта, але термін перебування не повинен перевищувати півроку на рік.

Візові центри Канади в Україні:
• Львів, вул. Братів Міхновських, 1, 79000
• Київ, вул. Фрунзе, 60, 04080

Візові центри Канади в Росії:
• Москва, вул. Сущевська вал, 31/1, 127018
• Санкт-Петербург, Чкаловський проспект, 7, мезонін поверх, 197110
• Єкатеринбург, вул. Куйбишева, 44, бізнес-готель «Панорама» (вхід з вул. Бєлінського), 620026
• Ростов-на-Дону, вул. Тролейбусна, 24/2, 2-ий поверх, 344065
• Новосибірськ, вул. Сибірська, 57, 630132

P.S. Після запиту, оригінали документів, так само, можна відправити поштою, але це лише додасть піввідра геморою в ваше і без того несолодке життя. Сподіваюся, нічого не забув. Щасти в оформленні візи та підкоренні чудо-країни!

Автор: Максим Заселян, vk.com/nuisididoma

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. 5 років ago

    komentar

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: