Меню & пошук

Prodesign.in.ua – український блог про дизайн

Prodesign.in.ua – український блог про дизайн

[ads-pc-2]

Уже тривалий час в інтернеті функціонує український блог про дизайн, який так і називається – Prodesign. Сьогодні ми розкажемо про нього трохи детальніше.

Автором блогу є Олександр Бублієнко, власник невеличкої студії веб-дизайну. Як пише Олександр, його блог – це спроба зібрати і донести до відома дизайнерів цікаві прийоми, хитрощі та правила у сучасному веб-дизайні, а також спосіб поділитися своїм досвідом.

В блозі можна знайти як переклади закордонних статей на доволі розгорнуті теми – такі як дизайн сайту для мобільних пристроїв чи дизайн контекстного меню, так і про щось більш практичне – наприклад, сучасні шрифти і трюки у Photoshop.

Дизайнери, ілюстратори, шрифтовики, а також всі, хто є дотичним до цієї теми або ж просто нею цікавиться, обов’язково знайдуть щось для себе у цьому блозі. Окрім того, за словами Олександра, він готовий прийняти і співавтора, щоб перетворити цей проект у тематичний онлайн-журнал. Оскільки таких хороших блогів в Україні небагато, то побажаємо йому успіхів у цій справі!

Матеріал розміщено на правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. 5 років ago

    Знайомий сайт і автор. Привіт з Білої Церкви) Молодці!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: