A password will be e-mailed to you.

selfie

Три роки тому ми не знали, що таке селфі, а цього року уже не дивуємось, коли бачимо моноподи та селфі-палиці, за допомогою яких зручніше робити фотографії себе прекрасних. Так що ж це таке – трендовий інструмент останнього року чи даремна іграшка, мода на яку незабаром мине?

Трошки історії

Як не дивно, перша селфі-палиця була запатентована саме японцями, любителями фотографувати все і всіх на фоні всього. Трапилося це у далекому 1985 році в США, а ще за 10 років винахід потрапив до книги «101 небезкорисний японський винахід». Тим не менш, справжня популярність цих гаджетів з’явилась відносно нещодавно – саме тоді, коли у кожної людини на планеті з’явився смартфон, і прийшла вона з Азії.

Минулого року селфі-стікери почали використовувати так багато, що ними вже нікого не здивуєш. У листопаді 2014 журнал Time навіть включив селфі-палицю в свій список «25 кращих винаходів 2014». Можна посперечатися з журналом з приводу винахідливості цього інструменту, але беззаперечним є той факт, що моноподи досить міцно зайняли свою нішу в рубриках аксесуарів для фото.

Популярність

Популярність селфі-палиць стала настільки великою, що урядам країн, організаторам фестивалів та іншим організаціям довелось навіть задуматись над безпекою людей, котрі приходять на масові події з десятками, а то й сотнями селфі-палиць, якою можна добряче дати комусь по голові або навіть випадково вибити око.

У звязку з цим більшість європейських фестивалів у 2015 році додали до переліку своїх правил заборону на селфі-палиці. Не можна ними користуватись і в музеях Нью-Йорка – через випадки пошкодження експонатів під час фотосесій, а також на стадіонах Австралії, Британії і ОАЕ.

Тим не менш, навіть встановлення таких заборон не завадило популярності моноподів: в інтернет-магазинах тепер їх сила-силенна, на будь-який колір та смак.

По-перше, це прикольно:

gifki-selfi-1635547

А по-друге, це відкриває зовсім новий простір для фотоманіпуляцій та збереження неймовірних моментів вашого життя – як на відео, так і на фото.

Ну і по-третє, тепер вам набагато простіше фотографуватися з усією вашою великою компанією: поєднання смартфону і палиці робить неймовірні кадри:

selfie_stick_st

Моноподи для селфі в Україні можна придбати в інтернет-магазині Springo за ціною всього від 325 до 415 грн.

screenshot-springo.com.ua 2015-06-05 13-21-10

А як ви ставитесь до селфі-палиць?

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.