A password will be e-mailed to you.

kp food fest

Під час ювілейного фестивалю «Республіка» біля Ратуші триватиме триденний фестиваль KP Food Festival 2015 – фестиваль їжі, вуличного стилю та музики.

Запашні страви, чудові напої, їжа просто з вогню та приготування у вас на очах. Також на фестивалі вуличної їжі у Кам’янці будуть представлені кухні народів світу та тих культур, які проживали на території Поділля.
У рамках фестивалю «Республіка» KP Food Festival 2015 діятиме 4-6 вересня з 12:00 до 21:00.

Під час заходу:

  • учасники кращих фестивалів вуличної їжі Україні
  • українські бренди одягу
  • музичні колективи.

І все на центральній площі старовинного міста! Вхід вільний.

Як взяти участь

Надішліть будь ласка заявку http://goo.gl/forms/jSOMjG3pGo

Контакт: https://www.facebook.com/katerina.raut
 

Що кажуть організатори

Організатор фуд фесту в Кам’янці-Подыльському Ян Шкуро має за плечима  8 років досвіду в організації заходів. У 2015 році він провів вже три гастро фестивалю, у тому числі перший фестиваль їжі у Рівному, який був дуже успішним.

Ян вважає, що зараз в Україні розвивається рух вуличної їжі – це food тренд, який допомагає розвиватися малому бізнесу у важкий для країни період. «Я займаюся гастрофестивалями вже декілька років, і Київський успішний досвід фестивалю вуличної їжі хочеться донести до регіонів. Тому ми з Андрієм вирішили фестиваль вуличної їжі привезти до Кам’янця-Подільського”, – розповідає він. На фесті будуть представлені учасники зі всієї України з делікатесами, бургерамі і іншою смакотою. А також на фестивалі буде одяг українських брендів.

Офіційні сторінки у соцмережах

https://vk.com/kpfoodfest2015

https://www.facebook.com/events/433940593480362

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.