A password will be e-mailed to you.

Вже наступних вихідних, 30 вересня-1 жовтня, в Києві відбудеться TYPE KYIV: Перша міжнародна шрифтова конференція в Україні. Подія відбудеться в UNIT.City.

Організатори події, POLISH DESIGN WEEK 2017 спільно з School of visual communication, збирають на одній площадці представників українського та міжнародного шрифтового ком’юніті. Найкращі дизайнери шрифтів, каліграфи, текстові й графічні дизайнери, дизайнери книг та арт-директори ділитимуться досвідом і крутими кейсами.

Програма конференції:

В перший день виступлять:

Яцек Утко (спікер TED і чотириразовий лауреат World’s Best Designed Newspaper) розповість про головні принципи редакційного дизайну, боротьбу Інтернету та друкованих видань.

Олексій Чекаль (арт-директор студії графічного дизайну Panicdesignstudio, художник-каліграф, член асоціації дизайнерів-графіків 4th Block) доведе, що вміння проводити дослідження і занурюватися в історичний матеріал – не порожня трата часу, а актуальне вміння.

Кирило Ткачов (каліграф, шрифтовик, викладач і організатор неформального фестивалю «Простір літер») покаже як дизайн може бути інструментом брендингу, а шрифт – основою для оригінальних рішень в айдентиці.

Костянтин Зеров (консультант Директора НДІ ІВ НАПрН України в сфері інформаційних технологій і співзасновник ГО «Клуб інтелектуальної власності») пояснить, як використовувати чужі шрифти, не порушуючи авторських прав.

Андрій Константинов (засновник студії Mint Type, розробник, автор понад 20 шрифтових гарнітур) надихне на роботу дизайнерів, які давно хочуть спроектувати цифровий шрифт, але не знають з чого почати.

Євген Садко (засновник сервісу Rentafont) розповість, як Rentafont вирішує проблеми творців і користувачів шрифтів? Що чекає ринок комерційних шрифтів в Україні?

У перший день пройде панельна дискусія Професія шрифтовий дизайнер: перспективи та освіта, присвячена спеціалізованій шрифтовій освіті: де її отримати в Києві і як правильно має будуватися навчання.

vikavita.com

У другий день конференції з лекціями, доповідями, презентаціями проектів, кейс-стаді виступлять Віка і Віта Лопухіни, Маріан Мищак, Вікторія Грабовська, Наталія Синєпупова, Євген Мельничук, Максим Золоедов, Аліна Потемська й інші.

Дискусії будуть проходити в форматі TYPE KYIV: Portfolio-review. Українські та закордонні експерти разом з гостями проаналізують найбільш цікаві проекти, надавши авторам грамотний фідбек.

Окрім цього організатори підготували паралельну програму з практичною частиною. Спільно зі школою каліграфії Арт і Я проходитимуть майстер-класи та воркшопи зі спікерами конференції.

Якщо ви закохані в дизайн і шрифти, хочете познайомитись з гуру-типографами, то TYPE KYIV – це ідеальна площадка для цього. Come on!

Деталі та квитки шукай на TYPE KYIV.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.