A password will be e-mailed to you.

Фанатів якісної електронної музики чекає насичений листопад. Лейбл Other People, який зовсім нещодавно подарував киянам концерт Darkside, повертається до Києва. Цього разу вражати публіку міксом інструментального саунду та ембіент мотивів будуть Valentin Stip та Dave Harrington.

Valentin Stip

Valentin Stip — це молодий дебютант лейблу. Йому лише 19, але це не стає йому на заваді комбінувати звуки, записані вручну, з фортепіанними пассажами та ембіент коллажами. Його музика не потрапляє в жодні жанрові рамки, але він вже встиг доволі гучно презентувати свою першу музичну збірку на лейблі Other People.

Музикант вже сьогодні дасть концерт в арт-клубі Closer і якщо ви поціновувач якісної електронної музики — вам варто це почути.

Де: арт-центр Closer
Коли: 23:55
Ціна: 100 грн

Dave Harrington

На цьому свято електронних виконавців не закінчується. Вже через тиждень стіни арт-клубу будуть тремтіти у такт виступу Дейва Харрінгтона — гітариста Darkside. Він та Ніколас Джаар були у Києві два місяці тому та перетворили свій виступ у справжнє шоу диму та якісної музики. Цього разу Дейв приїде один та виступить в рамках шоукейсу Other People. І це якоюсь мірою буде ексклюзивною подією, адже Київ стане однією з кількох європейських столиць, де лейбл проведе подібний захід.

IMG_7922

Окрім успішного проекту Darkside, Дейв активно займається і сольною музичною кар’єрою. Так, у травні цього року він випустив експериментальний EP «Before This There Was One Heart But a Thousand Thoughts». Якщо ви фанатіли від примарних диско-мотивів дуету, то творчість цього рудого мультиінструменталіста вам також сподобається. Ви одразу ж впізнаєте ці блюзові нотки, протяжні гітарні рифи, довершені нотками експериментальної електронної музики.

Отож, якщо ви скучили за тріумфальним концертом Darkside — 16 листопада, 23:59, арт-клуб Closer. Вартість квитків — 120 грн.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.