A password will be e-mailed to you.

IMG_0362-1024x682

Український електронний гурт ONUKA представлятиме Україну на фестивалі Sziget у Будапешті. Група отримала більшість голосів журі в ході фінального голосування українського відбору, який завершився концертом в київському Sentrum вчора ввечері. Серед інших претендентів на виступ в Угорщині були групи Brunettes Shoot Blondes, The Maneken, Tape Flakes, Atomic Simao, AtmAsfera, Epolets, The Substanse, та Anna-Maria.

Спеціальний конкурс для українських артистів почався у березні 2015 року: кожен бажаючий гурт спочатку мав подати свою заявку через спеціальний сайт, після чого в голосування вступали слухачі та прихильники цих гуртів. До фінального відбору, згідно з результатами народного голосування, увійшли 40 груп, з яких журі обрало десятку найвпливовіших, які і виступили вчора в Sentrum.

Виступ ONUKA відбудеться на Sziget Europe Stage 11 серпня 2015 року. Це не єдина українська група, яка цього року виступатиме на фестивалі Sziget: ще одним представником нашої країни стали ДахаБраха, які пройшли до лайн-апу поза конкурсом.

Фестиваль Sziget – один з найбільших фестивалів Європи, який щороку збирає близько 300 000 відвідувачів на острові в центрі Будапешта. Серед хедлайнерів цьогорічного Sziget – Robbie Williams, Florence and The Machine, Alt-J, Foals, Kasabian, SBTRKT, Future Islands, Limp Bizkit, Interpol, The Ting Tings, Milky Chance, Jungle, Foxes, The Subways та багато інших. Детальнішу програму та способи купівлі квитків можна дізнатись на офіційному сайті http://szigetfestival.com/programs.

34 музичні фестивалі Європи, на які ви маєте потрапити цього літа

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.