Меню & пошук

12 короткометражних фільмів, які можна подивитись за 12 хвилин

12 короткометражних фільмів, які можна подивитись за 12 хвилин

[ads-pc-2]

12-movies

Часу в цьому світі у нас стає все менше… Здається людство, протягом всього еволюційного шляху робить все, щоб вивільнитися від монотонної чи тяжкої праці. Наші предки створювали велосипед – щоб швидше пересуватися по місту, літаки – щоб не витрачати 3 тижні на морський шлях між континентами, вони вдосконалювали способи передачі даних, щоб нам не потрібно було ставити фільми на закачку на цілу ніч! Вже не потрібно чекати в чергах в касі! Думаючи про це – виникає питання, а що ж робити з цілою купою вільного часу, який мав з’явитися? Але де він? Як спритно він ховається чи хто краде його в нас?

Питання ці не тільки прикладні, але і філософські!  Дати відповідь на них не так і просто, але скоріше за все ви знайдете ряд книжок присвячених цьому питанню. Але весь цей феномен часу та відношення до нього створив таке поняття в кінематографі, як екстремально короткого кіно.

Чесно кажучи, не зрозуміло чи режисери втомилися від довгих затягнутих стрічок, чи зрозуміли, що не зважаючи ні на що, час буде ефемерно зникати і далі, і що свого глядача треба берегти, або це реальне “back to the roots”, адже перші стрічки через технічні можливості тривали трохи менше одної хвилини, але початок другого тисячоліття подарував нам новий виток в історії кіно та його різноманіття.

В Україні, ось вже чотири роки існує фестиваль екстремально короткого кіно “100 фільмів за 100 хвилин”, який займається виключно популяризацією однохвилинного кіно. В сьогоднішній підбірці – кілька різних стрічок які демонструвались в різні роки фестивалю та були відібрані для нас його організаторами.

 

Айсберг: Кіно

Іронічна варіація на теми трагедії, яка спіткала корабель “Титанік” та однойменний фільм з Леонардо Дікапріо.

 

Йди вже, до бісу, на вулицю

Можливо ось відповідь на питання, що забирає в нас стільки часу і куди він зникає?

 

Привіт

Як часто з вами вітається Арнольд Шварценеггер? Чи впізнає ваш шазам цю пісню? Це неймовірний фільм від нідерландського художника Matthijs Vlot! Якщо вам сподобається, можете збільшувати навантаження та переглянути повнометражний фільм, виконаний в стилі монтажу, від угорського режисера Георгі Палфі “Фінальний монтаж”

 

Солодкий злочин

Варіація на тему “не суди людину по одягу”! Просте повідомлення про непрості речі, які нас оточують.

 

Повільна перемога

Люди спішать завжди, особливо у мегаполісах! Знов ж таки наздоганяючи свій час, якого має бути багацько! Але чим це закінчується перемогою чи поразкою?

https://www.youtube.com/watch?v=4w9yas6z8TU [перегляд можливий лише на сайті Youtube]

 

Наті

Коротенький документальний нарис про 90-літнього італійця Наті, який дає нове життя цьому світу – оливкове дерево.

 

Життя довжиною в хвилину

Так, так! Життя значно коротше, ніж нам здається, ну значно! Всього – одна хвилина!

 

В Опері

Хуан Пабло Зарамела – найвідоміший аргентинський аніматор сучасності, його фільми – незмінні учасники фестивалів, а його анімаційний хіт “Люмінаріс” побував на 230 фестивалях! Іронічна замальовка на оперний театр та його відвідувачів.

 

Перший робочий день

Хтось з нас прямо-таки народжений для своєї роботи, а комусь доводиться пройти тернистий життєвий шлях. Не все виходить з першого разу і це могло статися з усіма.

 

Ведмідь. Без назви

Стара, як світ, приказка стверджує: “Любов зла – полюбиш і козла”. Даний мультик підтверджує цю сентенцію, замінивши представників малої рогатої худоби на страшного і зловіщого ведмедя!  Насправді ні :)

 

Щасливчик

Тревор Харді – талановитий британський аніматор, який дуже любить екстремально короткий жанр. Серед його робіт велика кількість анімаційних фільмів, які приймають участь у крутих фестивалях. Він навіть створив рекламний ролик для “100 фільмів за 100 хвилин 2014”. А це його робота – “Щасливчик”.

 

Цикл планети

Енді Мартін – ще один талановитий британець, який створив цілий 12-серійний однохвилинний цикл про кумедних та добрих інопланетян. А далі варто просто подивитися одну з них.

 

Екстезі

Один з зіркових фільмів фестивалю. Чому? Адже в ньому головна роль належить Джону Малковичу, який є Джоном Малковичем. Ми вам звичайно не радимо “Бути Джоном Малковічем”, але подивитися з ним фільм – вважаємо необхідним.

Значно більше фільмів з усіх куточків світу можна буде побачити по всій Україні на четвертому всеукраїнському фестивалі 100 фільмів за 100 хвилин 2015“.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: