Меню & пошук

У Лондоні встановили автомати з оповіданнями

У Лондоні встановили автомати з оповіданнями

Формат розповідей – короткі історії на 1 поїздку


[ads-pc-2]

У лондонському метро на станції Кеннері Ворф встановили три автомати, що продають короткі оповідання. Їх можна прочитати за одну поїздку, пише The Guardian.

Автомати на замовлення лондонських чиновників виготовила французька компанія Short Édition. Аналогічні пристрої працюють кілька років по всій Франції, у Гонконгу та США.

У лондонському метро продаються оповідання різних жанрів – від науково-фантастичних до романтики та дитячої літератури. Серед авторів – Вірджинія Вулф, Льюїс Керролл і Чарльз Діккенс. Також кілька робіт спеціально для автоматів написав британський письменник і сценарист Ентоні Горовіц.

«Було дуже складно написати оповідання, яке можна прочитати за хвилину. Я люблю писати про таємниці, загадки, інтриги. Однак це завдання мене навіть розвеселило. На одну коротеньку розповідь у мене пішло три чи чотири дні», – розповів Горовіц.

Поштовхом для встановлення автоматів стали результати опитування, згідно з якими серед 2000 мешканців Лондона через відсутність часу 36% не прочитали жодної книги за рік, а 30% – за півроку.  Однак 70% опитаних хотіли б читати дорогою до роботи чи навчання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: