Меню & пошук

Маска оштрафували на 20 млн доларів. Усе через твіт

Маска оштрафували на 20 млн доларів. Усе через твіт

Такий ж штраф повинна заплатити Tesla.


[ads-pc-2]

Ілон Маск вирішив піти на угоду з комісією з цінних паперів і бірж США (SEC). Бізнесмен повинен виплатити штраф в 20 мільйонів доларів та покинути пост голови ради директорів Tesla. Про це повідомляє SEC.

Усе почалося з твіта. У серпні Ілон Маск написав в Twitter, що хоче викупити акції Tesla та зробити компанію приватною. Начебто Маск був готовий викупити акції за 420 доларів за штуку. Акції Tesla подорожчали після цієї заяви Маска.

Комісія з цінних паперів і бірж США вбачила в цьому твіті шахрайство та подала на Маска в суд.

Ілон вирішив не доводити справу до суда, пішовши на угоду. Він залишиться CEO Tesla та членом ради директорів, але повинен піти з посади голови ради директорів упродовж 45 днів. Повернутися на цю посаду Маск зможе лише за три роки. Компанія також найме незалежних членів в раду директорів.

Окрім того, Ілон Маск погодився заплатити штраф 20 мільйонів доларів. Ще 20 мільйонів заплатить Tesla. Загальну суму компенсацій розділять між інвесторами, які постраждали від заяв Маска.

Акції Tesla уже встигли відреагувати на угоду між SEC та Маском — біржа минулого тижня закрилися за ціною 264 долари за акцію. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: