Меню & пошук

Китай хоче запустити штучний Місяць, щоб освітлити нічне небо

Китай хоче запустити штучний Місяць, щоб освітлити нічне небо

У Місяця може з'явитися компанія.


[ads-pc-2]

Китайські науковці планують запустити «штучний Місяць» на орбіту в 2020 році, щоб освітлили нічне небо. Про це повідомляє China Daily.

Штучний Місяць матиме покриття, яке дозволить відбивати сонячне світло на Землю. За таким ж принципом «світить» Місяць. Китайські науковці запевняють, що «штучний Місяць» буде у 8 разів яскравішим, ніж природній.

Усе через те, що орбіта, на яку планують запустити об’єкт, знаходиться на відстані 500 кілометрів над Землею, а Місяць — 380 тисяч кілометрів.

Штучний Місяць планують запустити у 2020 році над містом Ченду, адміністративним центром провінції Сичуань. Якщо запуск визнають успішним, ще три аналогічні обє’кти запустять до 2022 року.

Водночас, науковці стверджують, що освітлення від штучного Місяця не вистачить для повного освітлення міста. Але його освітлення буде достатньо для того, аби зекономити на електроенергії. Очікується, що щорічно штучний Місяць економитиме понад 150 мільйонів доларів для міста.

Але перш ніж запускати об’єкт на орбіту над містом, китайські науковці планують вивести його над пустелею, щоб перевірити реальність усіх припущень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: