Меню & пошук

Інженери з лабораторії NASA розробили підвіску-кулон, яка відучить торкатися обличчя руками

Інженери з лабораторії NASA розробили підвіску-кулон, яка відучить торкатися обличчя руками

Підвіска працює від звичайної 3-вольтової батарейки.


[ads-pc-2]

Інженери з лабораторії NASA (NASA’s Jet Propulsion Laboratory) винайшли підвіску-кулон, яка має відучити торкатися обличчя руками, повідомляє Mashable. 

Звичка торкатися обличчя руками — це один з можливих способів поширення коронавірусу. І хоча носіння масок допомагає протидіяти цьому, інженери NASA винайшли прилад PULSE, який має відучити від цього. 

Гаджет має вигляд кулона, але насправді це переносний пристрій, який використовує інфрачервоний датчик наближення для створення імпульсів і вібрацій, коли рука людини наближається до обличчя. Підвіска працює від звичайної 3-вольтової батарейки. 

Пристрій використовує вібраційний мотор з тактильним зворотним зв’язком, який імітує відчуття штовхання, попереджаючи власника, коли його руки занадто близько наближаються до обличчя. Чим ближче рука — тим сильнішим буде імпульс. 

PULSE призначений для носіння на відстані 6-12 дюймів (15-30 см) нижче підборіддя.

Також NASA виклали інструкції, як самостійно зібрати подібний кулон. Чохол для девайсу потрібно надрукувати на 3D-принтері. Детальні схеми, відео та зображення для збірки можна переглянути на сайті лабораторії. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: