Меню & пошук

Бібліотека США почала доставляти книги учням за допомогою безпілотників

Бібліотека США почала доставляти книги учням за допомогою безпілотників

Щоб замовити книги, учні заповнюють онлайн-форму на сайті своєї школи.


[ads-pc-2]

В США почали доставляти книги з бібліотек дронами, повідомляє CNN. 

Бібліотекарка Келлі Пассек з Вірджинії почала співпрацю з сервісом безпілотників Wing від компанії Google (Alphabet), щоб доставляти дронами книги для учнів. 

Бібліотека стала першою у світі, хто запропонував послугу доставки книг дронами. 

«Я завжди намагаюся придумати способи передати бібліотечні ресурси в руки моїх учнів і думаю, що це буде чудовий спосіб зробити це. З карантином і переходом до дистанційного навчання стало ще більш важливо для дітей отримати ці книги для читання», — сказав Пассек CNN.

Публічні бібліотеки в місті закриті через коронавірус, тому дрони Wing стали єдиною доступною послугою, яка може забезпечити книгами понад 600 учнів із державних шкіл округу Монтгомері у Вірджинії. Щоб замовити книги, учні заповнюють онлайн-форму на сайті своєї школи. Вони можуть вибрати з понад 150 000 найменувань в каталозі бібліотеки.

«Ми раді можливості допомогти державним школам округу Монтгомері використовувати технологію безпілотників для продовження задоволення потреб учнів протягом цього тривалого позакласного часу», — сказала CNN представник Wing Алекса Деннетт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: