Меню & пошук

За мотивами «Дискосвіту» Террі Пратчетта знімуть серіал

За мотивами «Дискосвіту» Террі Пратчетта знімуть серіал

Остання книга серії «Дискосвіт» була закінчена влітку 2014 року.


[ads-pc-2]

Серія книг Террі Пратчетта «Дискосвіт» (Плаский світ) отримає телеадаптацію, пише Variety. 

Компанія Narrativia, створена Пратчеттом у 2012 році, уклала ексклюзивну угоду з Motive Pictures і Endeavour Content для серії телевізійних адаптацій. Поки невідомо, яка з книг «Дискосвіту» буде адаптована першою.

Ріанна Пратчетт, співкерівниця Narrativia і дочка Террі Пратчетта, сказала: «У Дискосвіті є унікальні персонажі, дотепні розповіді й неймовірні літературні сюжети, і ми вважаємо, що це має бути реалізовано на екрані в такій формі, якою пишався б мій батько. Приємно почати цю подорож з Motive і Endeavour Content, які поділяють наше бачення, як втілити це».

Серія «Дискосвіт» — понад 40 книг Террі Пратчетта, написаних в жанрі гумористичного фентезі. По всьому світу було продано понад 100 мільйонів примірників. Серед популярних книг серії: «Морт» (1987), «Поштова лихоманка» (2004), «Колір магії» (1983), «Маленькі боги» (1992), «Варта! Варта!» (1989)  і «Віщі сестри» (1988).

Пратчетт помер у 2015 році після довгої боротьби з хворобою Альцгеймера.  Остання книга серії «Дискосвіт» була закінчена влітку 2014 року. Жорсткий диск, на якому зберігалися незакінчені книги письменника, був знищений відповідно до його заповіту.

Нещодавно почалася робота над анімаційним фільмом «The Amazing Maurice» (Дивовижний Моріс) за мотивами роману «Надзвичайний Моріс і його дресировані гризуни». Стрічка має бути завершена у 2022 році. У 2019 екранізували книгу Пратчетта і Ніла Геймана «Добрі передвісники».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: