Меню & пошук

Еммі-2018: п’ять моментів, які не можна пропустити

Еммі-2018: п’ять моментів, які не можна пропустити

Від освідчення в прямому ефірі до першої статуетки за 43 роки.


[ads-pc-2]

Тріумф «Дивовижної місіс Мейзел»

Серіал «Дивовижна місіс Мейзел» був номінований в шести номінаціях на Еммі-2018, і переміг у п’яти з них. В активі продукту Amazon статуетки за «Найкращий комедійний серіал», «Найкращу жіночу роль в комедійному серіалі», «Найкращу жіночу роль другого плану в комедійному серіалі», «Найкращу режисеру комедійного серіалу» та «Найкращий сценарій комедійного серіалу».

Про що цей серіал? Про жінку, яка вирішує стати стендап-комедіанткою в Нью-Йорку 60-х років минулого століття. І про зміни, які настають в її житті після цього.


Ганна Ґедсбі, яка «вкрала» шоу

Австралійська стенд-аперка Ганна Ґедсбі зробила серйозну заявку на роль ведучої церемонії Еммі у найближчому майбутньому. Позаяк ведучі Еммі-2018 Майкл Ше та Колін Джост не викликали емоцій у публіки, Ґедсбі за час свого виступу (вона оголошувала одну з номінацій) неодноразово розсмішила зал.

Ганна жартувала про те, що жоден чоловік не погодився оголошувати номінацію разом з нею. І навіть переможець не зумів приїхати на Еммі.


Реакція Тенді Ньютон на перемогу

Акторка Тенді Ньютон досить несподівано здобула статуетку за «Найкращу жіночу роль другого плану в драматичному серіалі» за роль в серіалі «Світ дикого Заходу». Її реакція та перші слова промови передають емоції навіть краще: «Я не вірю в бога, але подякую Їй сьогодні».


Освідчення в прямому ефірі

Кінорежисер Гленн Вайс отримав статуетку Еммі за режисуру «Оскара», а потім освідчився своїй дівчині. Це був несподіваний крок, на який не очікував ніхто.

«Знаєш, чому я не люблю називати тебе своєю дівчиною? Бо я хочу називати тебе своєю дружиною».

Реакція Бенедикта Камбербетча безцінна.


Статуетка для Генрі Вінклера

72-річний актор отримав першу статуетку Еммі в своїй кар’єрі. Під час промови Генрі Вінклер пожартував, що написав свої слова ще 43 роки тому. Саме тоді він вперше був номінований на Еммі, а цього року виграв «Найкращого актора другого плану комедійного серіалу» за роль в серіалі «Баррі»

Ознайомитися з усіма переможцями Еммі-2018 можна тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: