Меню & пошук

Американська кіноакадемія змінила критерії для фільмів, що претендують на премію «Оскар»

Американська кіноакадемія змінила критерії для фільмів, що претендують на премію «Оскар»

Фільм повинен відповідати щонайменше двом з чотирьох стандартів.


[ads-pc-2]

Американська Академія кінематографічних мистецтв і наук оголосила нові критерії для відбору картин, що претендують на премію «Оскар» в категорії «Найкращий фільм». 

Нові правила поширюються лише на категорію «Кращий фільм» і почнуть діяти з 2024 року. Для участі у відборі фільм повинен відповідати щонайменше двом з чотирьох наступних стандартів.

Стандарт А

  • Принаймні одну головну чи основну другорядну роль має грати представник расової меншини: азієць, афроамериканець, латиноамериканець, корінний американець, житель Аляски або інші недостатньо представлені етнічні меншини;
  • Щонайменше 30% акторів другого плану мають бути жінками, представниками расової чи етнічної меншини, ЛГБТК+, людьми з інвалідністю;
  • Основний сюжет фільму повинен стосуватися жінок, етнічних представників, представників ЛГБТК + і людей з інвалідністю.

Стандарт B

  • Серед керівних посад як мінімум дві повинні займати жінки, представники расової чи етнічної меншини, ЛГБТК+, люди з інвалідністю;
  • Шість працівників технічної команди мають бути з недостатньо представленої расової чи етнічної групи;
  • Мінімум 30% всієї знімальної групи — жінки, представники расової чи етнічної меншини, ЛГБТК+, люди з інвалідністю.

Стандарт C

  • Студія повинна взяти на оплачуване стажування жінок, представників расових та етнічних меншин, ЛГБТК+ та людей з інвалідністю, а також оплатити їм навчання.

Стандарт D

  • Серед керівників маркетингових, рекламних або дистриб’юторських команд повинні бути жінки, представники расової чи етнічної меншини, ЛГБТК+, люди з інвалідністю.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: