Меню & пошук

Китайські архітектори перетворили старий велосипед на мобільну бібліотеку

Китайські архітектори перетворили старий велосипед на мобільну бібліотеку

Транспортний засіб зробили у формі жука


[ads-pc-2]

Китайська архітектурна компанія LUO Studio зробила мікробібліотеку для дітей у формі жука. Головними елементами конструкції стали рама від старого велосипеда та частини автомобілів. Мобільна бібліотека, за задумом авторів, має стати доступним для дітей ресурсом знань та одночасною демонстрацією того, як мотлох може перетворитися на корисну річ, пише Dezeen.

Річ у тім, що, за підрахунками екологів, лише в Китаї на звалище щороку потрапляє кілька мільйонів використаних велосипедів.

«На їхнє створення пішло багато промислової сировини, вони їздили і продавалися в громадських просторах, а потім їх просто скинули в жахливі купи. Як дизайнер, який живе у місті, я задумався про можливість повторного використання цих велосипедів», – пояснив Ло Юджі, засновник LUO Studio.

Один із покинутих велосипедів компанія Юджі перетворила на чотириколісний цикл. Зовнішню оболонку, яка нагадує крила жука, зробили з використаних листів автомобілів. Під металевими листами розмістили дерев’яні полички, на які поставили книги. Нижню зробили найширшою, аби діти змогли на неї сідати.

Жук-велосипед планує використовувати у своєму освітньому просторі один із засновників LUO Studio. У майбутньому такі байки можна буде експлуатувати й транспортувати в інші міста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: