Меню & пошук

The New Yorker опублікували невідоме оповідання Ернеста Гемінґвея «Погоня як щастя»

The New Yorker опублікували невідоме оповідання Ернеста Гемінґвея «Погоня як щастя»

Рукопис твору знайшов онук письменника.


[ads-pc-2]

Видання The New Yorker опублікувало раніше невідоме оповідання Ернеста Гемінґвея  «Pursuit As Happiness» (Погоня як щастя).. Автобіографічна історія розповідає про полювання на «найбільшого марліна, який коли-небудь плавав в океані» і перекликається з повістю «Старий і море», за яку автор отримав Пулітцерівську премію. Ім’я головного героя  оповідання «Pursuit As Happiness» — Ернест Гемінґвей. 

Твір для безплатного ознайомлення опублікувало видання The New Yorker. Разом з ілюстрацією для оповідання, яку створив  Ben Giles.

Онук автора, Шон Гемінґвей, розповів що натрапив на рукопис «Pursuit As Happiness», коли переглядав колекцію Ернеста Гемінґвея в бібліотеці і музеї Джона Ф. Кеннеді в Бостоні. «Я не впевнений, чому цьому приділяють так мало уваги; це дорогоцінний камінь серед неопублікованих матеріалів», — сказав він. Шон Гемінґвей визначив створення неопублікованої історії «десь між 1936 і 1956 роками». Хоча історія автобіографічна, Шон Гемінґвей вважає її вигаданою. 

«Звичайно, можливо, що ця історія була натхненна конкретною риболовлею влітку 1933 року, але, на мій погляд, вона була, швидше за все, натхненна кількома різними подіями, до яких автор додав вигадані елементи, які поліпшили історію», — сказав Шон Гемінґвей. 

Оповідання включать до нового видання «Старий і море». 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: