Меню & пошук

Стефані Маєр видасть нову книгу «Сутінкової саги»

Стефані Маєр видасть нову книгу «Сутінкової саги»

Чернетка роману нелегально потрапила в мережу ще у 2008 році.


[ads-pc-2]

Письменниця Стефані Маєр оголосила, що опублікує нову частину «Сутінок» — «Midnight Sun» (Сонце опівночі), пише The Guardian. Книга з’явиться на книжкових полицях США 4 серпня. 

Книга розкаже про події першої частини серії романів з точки зору вампіра Едварда Каллена, а не Белли Свон, як в «Сутінках» 2005 року.

«Я дуже рада нарешті оголосити про вихід «Midnight Sun» 4 серпня», — сказала Маєр. «Зараз це божевільний час, і я не була впевнена, що це був відповідний час, щоб випустити цю книгу, але деякі з вас чекали так довго, що здавалося неправильним змушувати вас чекати».

«Ця незабутня історія, розказана очима Едварда, набуває нового і рішуче темного повороту. Зустріч з красивою, загадковою Белою — найбільш інтригуюча і нервуюча подія, яку він пережив за своє довге життя як вампір», — сказав видавець. «У міру того, як ми дізнаємося все більше цікавих деталей про минуле Едварда і складності його внутрішніх думок, ми розуміємо, чому це визначальна боротьба його життя. Як він може дозволити собі закохатися в Беллу, коли він знає, що наражає на небезпеку її життя?»

Чернетка нової книги нелегально потрапила в мережу ще у 2008 році. Тоді Маєр зробила фрагмент книги доступним для читання на своєму вебсайті, але відклала публікацію проєкту на невизначений термін.

«Сутінкова сага» — популярна серія романів американської письменниці Стефені Маєр. Романи були екранізовані. Головні ролі в фільмах виконали  Роберт Паттінсон (Едвард Каллен) та Крістен Стюарт (Белла Свон). 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: