Меню & пошук

Що почитати: 11 книжок, які вийшли у червні

Що почитати: 11 книжок, які вийшли у червні

Художня література та нон-фікшн цього місяця


[ads-pc-2]

Збираємо книжки, які вийшли друком у червні і вже з’явилися на полицях українських книгарень

Художня література

Катерина Калитко «Бунар»

Видавництво Старого Лева

У книзі поезій поєднуються лейтмотиви вкорінення і дороги, війни й любові. Тексти, написані впродовж чотирьох воєнних українських років, шукають слів для оновлених взаємин людини та її питомої території, для досвіду, який змінює і не проминає, врешті-решт – просто для розгублення.


Джером К. Джером «Троє у човні, якщо не рахувати собаки»

#книголав

Гарріс, Джей і Джордж вирішують відпочити від міської метушні та вирушають у подорож човном по Темзі. Проте будь-яка дрібниця у цій мандрівці стає причиною кумедних пригод і змушує читачів знову і знову сміятися з повісті про нерозлучних друзів та енергійного фокстер’єра.


Інґмар Берґман «Недільне дитя»

Видавництво Старого Лева

Ця книга – спогади про безтурботний і тривожний світ дитинства, тяжкі стосунки з батьком і його сварки з матір’ю. Вона охоплює два емоційні літні дні, які малий Пу проводив разом із сім’єю в місцевості Даларна. Автор пригадує, як боявся суворого батька, але попри страх, іноді щиро захоплювався ним.


 

Ернест Гемінґвей «По кому подзвін»

Видавництво Старого Лева

Твір відносять до найвидатніших романів про війну в історії літератури. Він розповідає про історію кількох днів з життя підривника Роберта Джордана, який приїхав зі США в Європу на «не свою» війну. Це роман про жертовність, моральний обов’язок і проблему вибору.


Андрій Цаплієнко «Стіна»

Видавництво Старого Лева

Цей фантастичний роман розповідає про два постапокаліптичні суспільства, одне з яких прогресивно розвивається, а інше – деградує. Герої роману – українці та росіяни, між якими війна йде на рівні збройних сутичок та внутрішніх переконань. Після великих і малих протистоянь залишаються Дикі Поля, які демонструють, що війна породжує тільки війну.


 

Нон-фікшн

Андерс Ерікссон, Роберт Пул «Шлях до вершини. Наукові поради про те, як досягнути професіоналізму»

Наш формат

Книга спростовує популярне твердження про те, що для досягнення вершин професіоналізму необхідно присвятити справі 10 тисяч годин. Психолог Андерс Ерікссон протягом 30 років вивчав історії видатних олімпійських чемпіонів, гросмейстерів, піаністів-віртуозів і дійшов висновку, що досягти вершин у професії можна, обравши правильну модель навчання та концентруючись на потрібних навичках. У книзі автори описують головний секрет успіху, а опанувати його під силу кожному.


Крістін Гесcлер «Маніфест двадцятирічних»

Видавництво Старого Лева

Двадцять з чимось – це вік, коли одночасно відчуваєш захоплення та намагаєшся зрозуміти, що робити далі зі своїм життям. У цій книжці ті, хто прожив чверть століття, розповідають про успіх і поразки, діляться мріями та розчаруваннями, які можуть надихнути і допомогти змінити життя на краще.


Інґвар Кампрад та Бертіл Торекул «Історія IKEA. Бренд, що закохав у себе світ»

Наш формат

Історія маленької шведської фірми, заснованої 1943 року, яка перетворилася на величезну корпорацію та завоювала світ. Сьогодні ІКЕА – це не просто меблі, а філософія дизайну. Шведський журналіст і письменник Бертіл Торекул вивчав листи та нотатки засновника ІКЕА Інґвара Кампрада, провів з ним десятки годин інтерв’ю і написав книжку про історію бренду та його засновника, про боротьбу і конкуренцію, поразки та шлях до популярності.


Луїза Хей «Цілюща сила думки»

Клуб Сімейного Дозвілля

Ця книжка допоможе знайти те, що ми постійно шукаємо, – щастя. Авторка переконана, що шукати його треба в собі, а для цього слід відкинути негативні упередження і думки, що заважають нам насолоджуватися життям. Вона пояснює, як долати бар’єри страху та гніву і бути вдячними.


Тім Гарфорд «Речі, що змінили світ. Історія економіки в 50 винаходах»

Наш формат

Економіст і головний оглядач Financial Times Тім Гарфорд обрав 50 речей, який змінили світ і зробили його таким, який ми знаємо його сьогодні. Ця книга розкаже, чому винайдення грамофона поглибило економічну нерівність, кондиціонери не лише принесли комфорт, а й заселення цілих територій, а винахід бритви Gillette мав величезний вплив на бізнес.


Роб Іставей «Як запам’ятовувати (майже) все і завжди»

Клуб Сімейного Дозвілля

Ця книжка допоможе зрозуміти, що таке пам’ять і як вона працює, а ще запропонує практичні завдання, дієві вправи і техніки запам’ятовування. Автор обіцяє, що за допомогою цієї книжки можна прокачати свою пам’ять до рівня супергеройської.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: