Меню & пошук

Prometheus разом з Мистецьким Арсеналом запустив курс про українську літературу

Prometheus разом з Мистецьким Арсеналом запустив курс про українську літературу

Курс називається «Осмислені і переосмислені».


[ads-pc-2]

Відділ освітніх програм Мистецького арсеналу у співпраці з літературною лабораторією та Prometheus створив лекційний проект присвячений життю та творчості найвідоміших постатей український літератури «Осмислені і переосмислені».

Прослухати лекції можна на проекті відкритих онлайн-курсів Prometheus.

Курс «Осмислені і переосмислені» складається з 10 лекцій. До кожної лекції розроблені текстові завдання, список літературних джерел та додаткових матеріалів, які допоможуть слухачам опанувати курс та розвивати надалі набуті знання.

Постаті, що вивчатимуть курсом: Григорій Сковорода, Тарас Шевченко, Микола Гоголь, Іван Франко, Леся Українка, Ольга Кобилянська, Павло Тичина, Максим Рильський, Микола Бажан, Микола Хвильовий, Олександр Довженко, Василь Стус.

Зазначається, що кожна із десяти лекцій — авторська розробка. Лекторами виступлять Віра Агеєва, Ростислав Семків та Олексій Сінченко. Відеоматеріали лекцій відзняті під час заходів Мистецького арсеналу у жовтні-листопаді 2017 року, тому на них присутня жива взаємодія із аудиторією.

Мета циклу лекцій – ознайомити педагогів із найновішими тенденціями підходів до вивчення й інтерпретації текстів та біографій письменників, подати індивідуально-авторський погляд українських фахівців та розвиток та становлення відомих літераторів.

Після успішного проходження курсу буде видано сертифікат про його завершення.

Фото: Prometheus

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: