Меню & пошук

Артбук: каліграфія Вікторії та Віталіни Лопухіних

Артбук: каліграфія Вікторії та Віталіни Лопухіних

Вони популяризують кирилицю і традиційні почерки, а ще працюють з українськими та світовими брендами.


[ads-pc-2]

«Артбук» – це рубрика про цікавих українських представників візуального мистецтва, тих, хто працює в області ілюстрації, фотографії, шрифта, колажів, дизайну тощо.


Роботи Вікторії та Віталіни Лопухіних:

http://vikavita.com/

Вікторія та Віталіна Лопухіни каліграфині, дизайнерки, викладачки. Вонипопуляризують кирилицю і традиційні почерки, беруть участь у міжнародних каліграфічних конференціях. Серед них: Міжнародна виставка каліграфії у Великому Новгороді, International Festival The Design of Word (Мілан), International Festival of Poster and Typography Design PLASTER (Польща), Typomania та інші. Проводять лекцій, курси і майстер-класи у Києві, Львові, Санкт-Петербурзі, Челябінську, Познані, Мінську та Кишиневі.

«Наша творчість почалася з нашого народження. Ми закінчили відділ графічного дизайну, основними напрямками роботи є каліграфія, ілюстрація, логотипи та фірмовий стиль, створення каталогів, а також навчання студентів в університеті та на курсах каліграфії. Ми зацікавлені не лише каліграфією, але й історією нашої писемності  кирилиці», – кажуть сестри.

«В світі ілюстрації хотілось би змінити ставлення замовника до ілюстратора, ставлення українського видавництв до ілюстраторів і до оплати роботи ілюстраторів. Але в першу чергу, ставлення ілюстраторів до себе, до своєї роботи.
Багато талановитих і «зашорених» людей, які, чомусь, думають, що їх мистецтво нікому не потрібно і вони такі всі безталанні. Серед
графічних дизайнерів-фрилансерів достатньо багато поганих менеджерів, в правовому полі також вони не впевнені, багато хто працює «без податків» і багато хто не заключає договори. Але головна проблема наших дизайнерів і ілюстраторів вони самі низько цінять свою працю».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: