Меню & пошук

Артбук: ілюстрації творчої майстерні «Аґрафка»

Артбук: ілюстрації творчої майстерні «Аґрафка»

Творча майстерня «Аґрафка» − переможці кращого дизайну книги на Книжковому Арсеналі.


[ads-pc-2]

«Артбук» – це рубрика про цікавих українських представників візуального мистецтва, тих, хто працює в області ілюстрації, фотографії, шрифта, колажів, дизайну тощо.


Андрій Лесів та Романа Романишин

фото: Facebook

В рубриці «Артбук» творча майстерня «Аґрафка», а саме Романа Романишин та Андрій Лесів, переможці цьогорічного конкурсу кращого дизайну видання на Книжковому Арсеналі. Завдяки їхнім ілюстраціям, книжка «Я так бачу» від «Видавництва Старого Лева» посіла перше місце та здобула Гран-прі конкурсу.

Романа Романишин та Андрій Лесів народилися в Україні в 1984 році, живуть і працюють у Львові. Після закінчення Львівської національної академії мистецтв вони заснували Студію «Аґрафка», яка створює не лише ілюстрації до книг, але і самі книги: найбільш відомі авторські роботи  «Зірки і макові зернята», «Війна, що змінила Рондо», «Голосно, тихо, пошепки» та інші. Вони отримали багато нагород за свою роботу, серед них премія Болоньї Рагацці (2014, 2015 згадка, а 2018 переможець), Почесна згадка Міжнародного бієнале ілюстрації у Братиславі (2012 р.), приз Міжнародного бієнале ілюстрації в Братиславі (2017 р.), Почесна згадка Фестивалю дитячих читань у Шарджі (2015 та 2016 рр.), Почесна згадка Global illustration Award (2016 і 2017 рр.), фіналісти Європейської премії дизайну (2017 р.) та інші.

Мріємо, аби український книжковий дизайн був актуальним, відповідав часу, переосмислював традиції. –  Романа Романишин


«Я так бачу»  (2018)

«Голосно, тихо, пошепки» (2017)

 

«Війна, що змінила Рондо» (2015)

«Супергерої» (2016)

Фото обкладинки: Ірина Середа для The Ukrainians

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: