Меню & пошук

Артбук: ілюстрації Марії Рубан

Артбук: ілюстрації Марії Рубан

Магічна акварель харківської художниці


[ads-pc-2]

«Артбук» – це рубрика про цікавих українських представників візуального мистецтва, тих, хто працює в області ілюстрації, фотографії, шрифта, колажів, дизайну тощо.


В рубриці «Артбук»  харківська художниця та дизайнерка Марія Рубан. Марія закінчила Харківську Академію Дизайну та Мистецтв в 2005 році. Працювала в студії «Панік дизайн», газеті «Телескоп». Як фрілансер співпрацювала з агенствами «Бумеранг», «Красні», «Fedoriv», «Bagels and Letters», «Illustra» тощо, зі студіями «Glad Head», Grafprom та інші. Серед клієнтів: МакДональдс Україна, Freshline, Харківський літмузей, Віденська мережа кав’ярень Ströck, журнал Panorama, фестиваль Ustream, видавництво Artbooks та багато інших.

«Мені подобається розвивати техніку “стихійної акварелі”, прийоми а-ля прима та по-мокрому, дуже тішуся, коли знаходяться клієнти для такого підходу. Я дуже тішуся з різноманіття, впевнена, що будь який ілюстратор знайде своїх вдячних замовників та споживачів. У професійній сфері мені б хотілося працювати з тим, що мені самій подобається».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: