Меню & пошук

Артбук: дизайнерка анімаційного кіно Торі Польська

Артбук: дизайнерка анімаційного кіно Торі Польська

«"Запозичені ідеї" не працюють, слід самим думати та приймати важливі стратегічні рішення щодо дизайну та стилістики проекту»


[ads-pc-2]

«Артбук» – це рубрика про цікавих українських представників візуального мистецтва, тих, хто працює в області ілюстрації, фотографії, шрифта, колажів, дизайну тощо.


 

У рубриці «Артбук» — Tory Polska, lead artist американської студії Magic Hill Animation, кураторка курсу «Візуальний сторітелінг в анімації». У її портфоліо робота над повнометражними мультфільмами «Микита Кожум’яка», «Fatima», «Catsaway» та декількома ТБ шоу. Працювала з українськими компаніями Panama Grand Prix, Студія Квартал 95, а також із закордонними — Double Negative, Platige Image, Juice, Disney Publishing. Торі розповідатиме про дизайн анімаційних світів та кінематографічність на конференції Mooove! 4 листопада.


Торі Польська

«Пропонуючи дизайн-рішення, важливо завжди враховувати всі складові дизайн-задачі. Як у математиці, так само і у виробництві мультфільмів — це, як мінімум, потреби сюжету, бачення й особливі побажання режисера, та, звісно, технічні можливості. Фінальний візуал, що ми бачимо на кіноекранах — це не просто гарно, але й відповідає поставленому завданню.

Своєю роботою та викладанням я хочу принести більше усвідомленості в дизайн: розуміння, що «запозичені ідеї» не працюють, слід самим думати та приймати важливі стратегічні рішення щодо дизайну та стилістики проекту в цілому.

Саме це, на мою думку, допоможе українському анімаційному кіно вийти на новий, осмислений рівень».


Дизайн-розробка українських анімаційних проектів «Микита Кожум’яка»«Міжгалактичний тиран»

Розробка ідеї власного візуального проекту «Redwall»

Бекграунди до анімаційного кіно «Catsaway» про банду вуличних котів міста Абу-Дабі

Творчі пошуки можливих власних проектів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: