Меню & пошук

Картину Сандро Боттічеллі продали за понад 92 мільйони доларів

Картину Сандро Боттічеллі продали за понад 92 мільйони доларів

Роботу створили наприкінці 1470-х або на початку 1480-х років.


[ads-pc-2]

Один з останніх портретів італійського живописця Сандро Боттічеллі продали на аукціоні Sotheby’s в Нью-Йорку за 92,2 мільйона доларів, пише CNN. Картина XV століття «Молода людина з медальйоном» стала найдорожчою роботою художника епохи Відродження, яку коли-небудь виставляли на аукціоні.

Це була друга робота, яка перевищила позначку у 80 мільйонів доларів з моменту, коли Sotheby’s почав проводити аукціони в онлайн-форматі. Першою стала робота Френсіса Бекона Triptych Inspired by the Oresteia of Aeschylus, яку продали за 84,5 мільйона доларів в червні минулого року.

Картина «Молода людина з медальйоном» була створена наприкінці 1470-х або на початку 1480-х років. У 1982 році роботу придбали за близько 1 мільйон доларів. На ній зображена невідома молода людина, що тримає медальйон із зображенням художника XIV століття Бартоломео Булгаріна.

«Проданий у четвер портрет не такий відомий, як «Народження Венери» і «Весна», він зображує типову людину епохи Відродження», — сказав голова відділу живопису Sotheby’s Крістофер Апостол.

92,2 млн доларів — це новий рекорд вартості робіт Боттічеллі. Попередній рекорд був встановлений у 2013 році, коли його картина «Мадонна з немовлям і юним Іоанном Хрестителем» була продана за 10,4 мільйона доларів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: